1973 yılında kurulan Remax, dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumları arasındadır. 97 ülkede yaklaşık 6500 civarı franchise ofisi ve 100.000’e yakın gayrimenkul danışmanı bulunmaktadır. Türkiye’de Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan Remax, Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC’yi kapsamaktadır.

Remax Türkiye Ofisi ve gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın modern ofisleri ile profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri Remax tarafından verilmektedir. 1997 yılından bugüne kadar ülkemizde faaliyette bulunan Remax, yeni iş kurmak isteyenlere de eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

Remax, eğitimleri kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendlerini en iyi şekilde uygulamaya sokmaktadır. Teknolojinin son imkanlarından yararlanarak faaliyetlerini sürdüren Remax, sektörde yaşanan genişmeleri de yakından takip etmektedir.

Minimum risk ile maksimum kazanç sağlayabileceğiniz yatırım ile kendi işinizi kurabileceğiniz Remax ile ofis açabilir veya Türkiye çapında sayıları giderek artan Remax ofislerinden birinde Müşteri Temsilcisi olarak çalışabilirsiniz.

Remax çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 888 8 769 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!