Regal Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

18 Mart 2020 tarihinde güncellendi.

Zorlu Holding bünyesinde yer alan Regal 2002 yılında kurulan bir elektronik firmasıdır. Elektronik ve beyaz eşya kategorisindeki ürünleri ile beğeni toplayan Regal, milyonlarca kullanıcıya hitap etmeyi başarmıştır. Sektörün önde gelen markaları arasında yer alan Regal, kaliteli ve güvenilir ürünleri ile pek çok kişinin günümüzde en fazla tercih ettiği markalar arasındadır.

Satışa sunduğu ürünler arasında televizyon, çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima ve ankastre ürünler gibi pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Türkiye genelinde 350 adet teknik servisi bulunan Regal’in 0850 numaralı bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır.

Çağrı merkezini kullanarak Regal markasından satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında bilgi alabilir, satın aldığınız ürünler ile ilgili sorunlarınızı belirtebilir, teknik servis noktalarını öğrenebilir, destek alabilir, istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Bunun için 0212 501 44 44 numarasını tuşlayabilirsiniz.


Regal Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Markanın ürünleri çok başarılı uzun yıllardır bu markaya ait ürünleri ev ve işyerimde kullanıyorum. Ancak çağrı merkezinde biraz daha çalışmaları gerekiyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir