1937 yılında Amerika’da kurulan Rayban, ilk etapta pilotlar için özel tasarımlar yapan bir marka olarak ön plana çıkmıştır. Gökyüzü mavisi ve beyaz tonlarının göz alışından yola çıkarak, ışığın yayılmasını azaltabilecek havacılık güneş gözlükleri üreten ünlü marka daha sonra halk tarafından da büyük bir ilgi görmüştür. Günümüzün en popüler markaları arasında yer alan Rayban, normal güneş gözlükleri de üretmektedir.

Online alışveriş sitesi üzerinden istediğiniz çerçeveyi, rengi ve lensi seçerek kendi güneş gözlüğünüzü oluşturarak da kişisel gözlükler ile stilinizi dışarıya yansıtabilirsiniz. Ücretsiz kargo ve iade seçenekleri ile müşterilerinin memnuniyeti için çalışmalarını sürdüren Rayban, Pazartesi ve Cuma günleri saat 10:00 ile 18:00 arasında müşteri hizmetleri ile çağrı merkezi üzerinden müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Rayban çağrı merkezine direk bağlanmak istiyorsanız 0232 328 15 28 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numara üzerinden şikayet, dilek, öneri ve tavsiyelerde bulunabilir veya ürün ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!