Quick Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08507551755

Türkiye’de sigorta şirketleri arasında kendisini uzun süredir tanıtmayı başaran, birbirinden farklı reklamlarıyla beraber ön plana çıkan sigorta şirketi Quick Sigorta AŞ, dijital satış kanalları başta olmak üzere hem yurt çapındaki acenteler hem de broker ağı ile beraber tüm branşlarda sizlere sigorta ürünleri sağlıyor. Başta zorunlu trafik sigortası, kasko, yangın sigortası ya da nakliyat sigortası gibi hizmetler sunarken aynı zamanda diğer sigorta paketlerinde de her zaman faaliyetlerini göstermeye, müşterilerinin tüm sigorta ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanmasında birebir destek veriyor.

Günümüz şartları içerisinde birçok sigorta ürününden faydalanmadan önce teklif almanız gereken şirketler arasında yerini alan Quick Sigorta ile istediğiniz her yerde internet üzerinden sorgulama yaparak hızlıca teklif vermelerini bekleyebilirsiniz. Benzer şekilde telefondan da Quick Sigorta müşteri hizmetleri aranarak bilgi alınması mümkündür.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Türkiye’de %100 yerli sermaye ile kurulan marka Quick Sigorta AŞ, 62 milyon TL’ye yakın sermayeyle bugün Türkiye’de %100 yerli sigorta şirketi olarak tanınır. Maher Holding AŞ iştiraki olan şirketin T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın 6 Nisan 2017 tarih ve 9716 sayılı onaya istinaden hayat-dışı sigorta branşlarında aldığı ruhsatlar ile hizmet verdiğini söylemek mümkündür.

çağrı merkezi numarası08507551755
e-posta adresiinfo@quicksigorta.com
yardım sayfasıhttps://kurumsal.quicksigorta.com/iletisim.html
hızlıca müşteri hizmetine bağlanma08507551755 aradıktan sonra 2, yol yardım için 1, hasar ihbar için 5, şikayet ve talep için 9 u tuşlayınız.
zorluk1/10
süretahmini bekleme süreniz 4 dk’dır.
çağrı merkezi çalışma saatlerihaftanın 7 günü 24 saat
genel merkez adresVeko Giz Plaza Maslak Meydan Sk. No: 3 Kat:5 Maslak Sarıyer İstanbul 34485
quick sigorta çağrı merkezi kısa bilgi

Quick Sigorta Ürünleri Nelerdir?

Faaliyet gösterdiği tüm branşlara göz attığımızda hastalık, sağlık, kaza, kara ve raylı araçlar, hava ve su araçları, nakliyat, yangın ve doğa afetler başta olmak üzere genel sorumluluk, kredi, kefalet ya da destek gibi konularda genel olarak sigorta çeşitleri bulunur, hizmet sağlar.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Anında sigorta yaptırmak istediğinizde ve bunu ekonomik koşullar altında istediğinizde bu sigorta şirketiyle iletişime geçebilirsiniz. Pek çok açıdan finansal sigorta ürünleri olarak banka teminat mektubu yerine geçecek şekilde kefalet sigortası ya da diğer sigorta türlerini internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Quick Sigorta Motosiklet Trafik Sigortası Yapıyor mu?

Motosiklet sigortası ya da Motosiklet trafik sigortası istediğinizde, 7-24 Quick Yardım Asistans ile birlikte zorunlu trafik sigortalarınızı ekonomik fiyatlar çerçevesinde yaptırabilirsiniz. Birbirinden farklı asistans, çekici gibi özel hizmetler ile bireysel müşterilerine sunduğu avantajlı fiyatlar ile siz de fiyatı görmek için internet sayfasından hızlıca TC no, plaka girerek hemen sigorta yaptırabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Quick Sigorta üzerinden hasar bildirmek istediğinizde anında https://quicksigorta.com/hasar-bildir adresi üzerinden hasar bildiriminde bulunabilirsiniz. 0850’li sayfamızda paylaştığımız numarada da Quick Sigorta iletişim numarası üzerinden doğrudan hasar bildirme işlemlerinizi de yapabiliyorsunuz. Hasar dosyalarınız varsa ve bunların son durumu hakkında bilgi almak için http://websorgu.quicksigorta.com/ adresindeki sorgulama ekranından detaylara ulaşabilirsiniz.

Firma Eposta Adresi ve Sosyal Medya Hesapları

İnternet sitesinde detaylı bilgilere yer verildiği gibi zaman zaman detaylı paylaşımlar, çeşitli kampanyalar ve indirimleri de sosyal medya hesaplarından paylaşan Quick Sigorta markasını doğrudan sosyal medyada takip etmek için aşağıdaki hesapları takibe alabilirsiniz. Resmi yazışmalar için de eposta adresini istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Eposta Adresi: info@quicksigorta.com

QUİCK SİGORTA Facebook

QUİCK SİGORTA Twitter

QUİCK SİGORTA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!