Pull & Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Pull & Bear başlangıçta pazarda yer almış daha sonra Portekiz’de açtığı ilk mağazasıyla hizmete girmiştir. Dünya genelinde moda anlayışını uygun fiyatlarıyla müşterilerle buluşturan firma, günümüzde kaliteli hazır giyim ürünleri üreten nadir firmalar arasında yer almıştır.

Tarz ve modanın çıkış noktası diyebileceğimiz bir marka haline gelen Pull & Bear, yalnızca hazır giyime yönelik ürünler satmıyor. Ayakkabı ve kozmetik alanında ürünlere de yer veren firma, ayrıca aksesuar ve takılarda satıyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her tarza uygun ürün bulmak mümkün.

Pull & Bear müşteri hizmetleri numarası 0850 282 50 04 ‘dır. Hafta içi 10:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca [email protected] e-posta adresleri veya Pull & Bear İletişim Formu yardımıyla mesaj atarak da soru ve görüş bildirebilirsiniz.

Ayrıca Pull & Bear müşteri hizmetleri direk bağlanmak için sabit telefonlar üzerinden 00800448821219 numarasını çevirerek ücretsiz arama yapabilirsiniz.


Pull & Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için 4 yorum

  1. Pull & Bear internet sitesinden alınan bir ürün ile ilgili aramıştım ben de. Hızlıca operatöre bağlanarak sipariş değişimi talebimi ilettim aynı görüşme içerisinde talebim onaylandı ve yeni adresime siparişimi teslim etmek için gerekli işlemleri tamamladılar.

  2. Ya temmuzun 21 inde verdiğim sipariş 25 inden beri yolda gözüküyor ama ne gelen var ne giden ne iptal edebiliyorum ne de nerede olduğunu öğrenebiliyorum çok saçma bir işleyiş var en az 10 kere aradım bir çözüm şunun diye bekleyeceksiniz diyorlar hicbir şey yaptıkları yok insani geçiştirmek dışında bisey yapmıyorlar gerçekten çok can sıkıcı

    1. merhabalar, internetten alışverişlerde tüketici kanunlarına göre 45 gün yasal süre mevcut. maalesef 45 gün beklemek durumundasınız.. bir daha alışveriş tercihinde yaşadığınız sorunu hatırlayıp tercihinizi buna göre yapmaktan başka çare yok üzgünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir