Pull & Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma

Pull & Bear başlangıçta pazarda yer almış daha sonra Portekiz’de açtığı ilk mağazasıyla hizmete girmiştir. Dünya genelinde moda anlayışını uygun fiyatlarıyla müşterilerle buluşturan firma, günümüzde kaliteli hazır giyim ürünleri üreten nadir firmalar arasında yer almıştır.

Tarz ve modanın çıkış noktası diyebileceğimiz bir marka haline gelen Pull & Bear, yalnızca hazır giyime yönelik ürünler satmıyor. Ayakkabı ve kozmetik alanında ürünlere de yer veren firma, ayrıca aksesuar ve takılarda satıyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her tarza uygun ürün bulmak mümkün.

Pull & Bear müşteri hizmetleri numarası 0850 282 50 04 ‘dır. Hafta içi 10:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca contact.tr@pullandbear.com e-posta adresleri veya Pull & Bear İletişim Formu yardımıyla mesaj atarak da soru ve görüş bildirebilirsiniz.

Ayrıca Pull & Bear müşteri hizmetleri direk bağlanmak için sabit telefonlar üzerinden 00800448821219 numarasını çevirerek ücretsiz arama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Madame Coco Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Pull & Bear Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. Pull & Bear internet sitesinden alınan bir ürün ile ilgili aramıştım ben de. Hızlıca operatöre bağlanarak sipariş değişimi talebimi ilettim aynı görüşme içerisinde talebim onaylandı ve yeni adresime siparişimi teslim etmek için gerekli işlemleri tamamladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir