İnternet üzerinden yayın hayatını devam ettiren kanal Puhu TV, insanların en fazla kullandığı teknoloji olan internet sayesinde milyonlarca kişiye ulaşabilmeyi başarmıştır. Doğuş Grubu’nun bir kanalı olan Puhu TV, yeni yatırımları ile sanal dünyadaki yerini garantiye almıştır. İnsanların eğlence ihtiyaçlarını karşılayabilen Puhu TV, yeni nesle de hitap edebilmektedir.

Puhu TV yayın içeriğinde Türk dizileri de yer almaktadır. Yayın prensibi gereği herhangi bir yabancı dizi seçeneği sunmayan Puhu TV’de pek çok farklı kişinin zevkine hitap edebilecek diziler yer almaktadır. Aynı zamanda kanal içerisinde kanalın kendisine ait dizileri de bulunmaktadır. İnternetten eğlence arayan kişiler için ideal bir kanal olan Puhu TV’nin çağrı merkezi telefon numarası da mevcuttur.

Yeni nesil televizyon kanalları arasında yer alan ve yayıncılık anlayışına yen bir soluk getiren Puhu TV’ye bağlanmak isterseniz 0212 335 00 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Puhu TV ile ilgili aklınıza takılan tüm soru, görüş, öneri ve istekler için arayabileceğiniz bu numara sayesinde yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre hatta beklemeniz gerekebilmektedir.

Çağrı merkezini puanlayın!