PTTCELL Direk Çağrı Merkezine Bağlanma

Pttcell , direk bağlanma seçenekleri altta belirtilmiştir , kısaca bahsetmek gerekirse ; 1840 yılında kurulan , Türkiye’de posta , banka ve lojistik hizmeti veren PTT (Posta Telefon Telgraf) yeni kaliteli hizmeti olan pttcell ile karşınızda.

Pttcell 2013 yılında faaliyete girmiş ve kalitesini bu mobil şebeke hizmeti üzerinden de devam ettirmektedir. Türk Telekom üzerinden hizmet veren pttcell her geçen gün daha çok kullanıcı kazanmaktadır.

Birbirinden kaliteli ve bol paket seçeneği sunan pttcell kullanıcıları az bile olsa basit sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. Bu sorunları çözmek isteyen pttcell kullanıcıları çağrı merkezine bağlanarak kısa sürede sorunlarını çözebilirler. İletişim Bilgileri için :

Pttcell Müşteri temsilcisi direk bağlanma için : 444 6 788

 

Ayrıca pttcell kullanıcıları online olarak internet üzerinden destek talebinde bulunabilir , istek öneri veya şikayetlerini iletebilirler.

 

Online hizmetler için web sitesi : Tıklayın


PTTCELL Direk Çağrı Merkezine Bağlanma” için 8 yorum

  1. Merhabalar
   Bu platform gayrı resmi bir bilgilendirme platformudur. Yazımızda belirtilen resmi kanallar vasıtasıyla iletişime geçiniz.
   Direkbaglanma.net

 1. Tarifeli hat kullandigim halde faturam tarife fiyatinin kati tutarinda sebebini öğrenemiyorum çünkü müşteri hizmetleri diye bir şey yokkk

 2. Pttcell Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanmak İçin Su Numarayı Arayıp 444 6 788 Önce Biraz Telesekreter Dinleyip
  Telesekreter<>
  Dediği anda Eğer Faturasız Hattiniz Varsa 1 i , Faturalı İse 2. Yi tuşlayarak Menüye Girdikten Sonra(Telesekreter Tekrar Konuşmaya Başladığında) 0 i Tuşlayarak Müşteri Temsilcisine Bağlanabilirsiniz..
  YANİ KİSACA ;
  FATURASİZ MUSTERİLER 1-0
  FATURALI LAR 2-0
  NOT: Zamanlamaya yukarda anlatıldığı gibi dikkat ederseniz anında bağlanabilirsiniz .

 3. 12 ay futura sözü aliyosunuz taahhitlu kampanya adina .sonra faturam 36 lira geliyor.ve hic bir sekilde musteri temsilcisine baglanilamiyor.nasil bir hizmet .nasil bir anlayis.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir