22 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

PROFİLO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4447766

Her beyaz eşya markası gibi Profilo markası da müşterilerine sunduğu hizmetleriyle beraber hizmet süreci boyunca satış öncesi kadar satış sonrasında da desteklerini sağlıyor. Bu konuda çağrı merkezi üzerinden destek aktarımları, teknik servis kayıtları ya da benzer birçok açıdan hizmet veriyor. Satış sonrası süreçlerle ilgili olarak Profilo müşteri hizmetleri telefon görüşmesi her zaman yapabilir ve bir müşteri olarak taleplerinizi dilediğiniz gibi aktarabilirsiniz. Anında çözüm bulmasını istediğiniz her zaman Proflo markasına ait 444 lü telefonu tuşlayıp 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri” sloganıyla tanınan Profilo markası, 1976 yılından bu yana ilk olarak İstanbul’da kurulan bir beyaz eşya markasıdır. Günümüzde çamaşır makinelerinden buzdolabına kadar beyaz eşya kalitesiyle, elektronik ürünlerinin tamamında en iyi kaliteyi sunan markalardan biridir. Avrupa’da beyaz eşya üretimi noktasında bilinen markalardan biri olan Profilo, Türkiye’de de Marmara Bölgesi’ndeki fabrikası üzerinden üretim hattını en sağlıklı biçimde gerçekleştirmektedir.

Kaliteli beyaz eşya ve ev aletleri ile ön plana çıkan Profile, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir markadır. Profilo’nun ürünleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorular, fiyat bilgileri, servis hizmetleri, öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

PROFİLO Servis Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri desteği, beyaz eşya markalarının ve bir de teknoloji markalarının önemli aşamalarından biridir.  Profilo Çağrı merkezi olarak Profilo iletişim numarası ile arayarak müşteri temsilcileriyle görüşebilir, sorularınız veya sorunlarınız hakkında yakından ilgilenecek olan tüm süreçler hakkında destek ve bilgi alabilirsiniz. Birçok iletişim yolu olan Profilo için sadece telefonla değil e-mail yoluyla, web sitedeki iletişim kaydı bırakarak da ulaşmak mümkündür.

PROFİLO Müşteri Hizmetlerinin telefonu: 4447766

PROFİLO Şikayet Hattı

Beyaz eşyalarınızla ilgili oluşan teknik destek çağrılarınızda Profilo çağrı merkezi üzerinden anında destek alabilir, kaliteli bir şekilde destek görebilirsiniz. Kendi başınıza bile çözemediğiniz sorunlarda, direkt olarak müşteri temsilcisi olarak ulaşabilir ve hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bunların dışında ise Profilo şikayetleri kayda alan bir marka olarak müşteri temsilcileriyle görüşerek sorunlarınız ya da şikayet kayıtlarınızı da ister çağrı merkezi telefon numarası üzerinden isterseniz aşağıdaki e-posta üzerinden bildirebilirsiniz.

PROFİLO İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

 

İstediğiniz her zaman beyaz eşya markası olarak tercih edeceğiniz Profilo markasına ait tüm kampanya, duyuru ya da promosyon hediyeler gibi indirimleri kaçırmamak için sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Bunun için aşağıda tüm sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

PROFİLO Destek E-posta Adresi: profilocagriyonetimmerkezi@bshg.com

PROFİLO Facebook

PROFİLO Twitter

PROFİLO İnstagram

Profilo müşteri hizmetlerine 444 77 66 numarasını çevirerek ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri o günün yoğunluğuna göre size kısa bir süre içerisinde cevap verecektir. Müşteri hizmetlerini aramak istemiyorsanız Profilo’nun e-posta adresini ya da resmi internet sitesini de kullanarak firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!