Profilo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

2 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Kaliteli beyaz eşya ve ev aletleri ile ön plana çıkan Profile, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan bir markadır. Profilo’nun ürünleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorular, fiyat bilgileri, servis hizmetleri, öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Profilo müşteri hizmetlerine 444 77 66 numarasını çevirerek ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri o günün yoğunluğuna göre size kısa bir süre içerisinde cevap verecektir. Müşteri hizmetlerini aramak istemiyorsanız Profilo’nun e-posta adresini ya da resmi internet sitesini de kullanarak firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Her ürünü ile dikkat çeken ve milyonlara hitap etmeyi başaran Profilo, başarılı çağrı merkezi hizmetleriyle de müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.


Profilo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Yahu bu markanın çağrı merkezine bağlanmak neden bu kadar zor. Faturayı yanlış adrese teslim etmişler bunun için aradım müşteri temsilcileri sürekli başka birilerine yönlendiriyor beni. Bir faturayı teslim etmek bu kadar zor olmamalıydı 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir