Prima çağrı merkezi telefon numarası

Procter & Gamble’da araştırmacı ve kimya mühendisi olan Victor Mills, yeni doğan torununun kumaş bezini değiştirmekten hoşlanıyordu. Kolay bir şekilde atılabilir çocuk bezi hazırlama fikrini şirkete iletmesinden sonra 1956 yılında çalışmalara başlanmıştır. Bu süre zarfından sonra 1966 yılında Prima Wingfold tasarımı hayata geçmiştir.

Türkiye’de Prima adı ile pazarlanan ünlü marka, bebek bezlerini ve külotlarını konforlu ve güvenilir malzemelerden tasarlamaktadır. Modern tasarım dokunuşlarıyla üretilen bebek bezleri katmanlı bir yapıya sahiptir. Bebekten uzağa emici merkeze sıvıyı aktaran bu bezler kuru kalmayı başarabilmektedir.

Prima çağrı merkezi telefon numarası 850 ile başlamaktadır. Bu iletişim bilgilerinden irtibata geçerek Prima’yla ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi sabah 08.45 – 16.45 saatleri arasında iletebilirsiniz.

Prima’nın üst tabakasında bebeğin cildini ıslaklıktan koruyarak sağlıklı tutmaya elverişli olan yumuşak losyonlu ince bir katman vardır.

Prima Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Prima Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 0850 220 09 11

(Pazartesi – Cuma; 08.45 – 16.45)


Prima çağrı merkezi telefon numarası” için bir yorum

  1. Prima ürünlerindeki kaliteyi çağrı merkezinde yakalayamadım. Bi kere çağrı merkezine bağlanmak son derece zor. Karışık menüler arasında gezdikten sonra operatöre bağlanabildim. Bu durum epey bir zaman almış oldu. Çağrı merkezini biraz daha hızlı çalışabilecek hale getirseler çok iyi olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir