30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Almanya orjinli bir yapı inşaat malzemesi marketi olan Pratikter, Türkiye’deki dokuz mağazasını kapatma kararı almış ve 2013 yılının Temmuz ayında Almanya’da iflas başvurusunda bulunmuştur. Kurulduğu ilk yıllardan beri yükselen başarı grafiği ve hızlı büyümesi Pratikter’in müşteri odaklı düşünmesinin sonucudur.

“Kendin Yap” konseptinde 4 market ile faaliyetlerine başlayan ünlü marka Almanya’nın en büyük ikinci, Avrupa’nın ise en büyük üçüncü “Kendin Yap” marketi olmayı başarmıştır. Banyo, mutfak, bahçe ve mobilya gibi ana kategorilerde hizmet sunan Pratikter, Türkiye’deki faaliyetlerine 1998 yılında başlamıştır.

Praktiker Türkiye’nin en büyük yapı marketlerinden biridir , A dan Z ye ev bahçe mobilya ve aksesur için binlerce değişik seçenek bulabileceğiniz geniş alana yayılmış kolay bulunabilir alanı ile sizlere ferah ortamlarda hizmet vermektedir.

Praktiker müşteri temsilcisine direk bağlanma veya şikayet yada Praktiker çağrı merkezi aracılığı ile bir öneriniz var ise altta ilettiğimiz numaralardan direk bağlanma şansınız vardır.

Alttaki telefon numarasını çevirdiğinizde ‘0’ a basıp direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Telefon : 0 (212) 272 44 22

Çağrı merkezini puanlayın!