24 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Popeyes Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4447677

Dünya markası restoranlar, dünyada olduğu gibi genel olarak Türkiye’de de her zaman farklarını ortaya koymaktadır. Popeyes, çıtır tavuk denilince ilk akla gelen markalar arasında bileceğimiz türden dünya markalarından biridir.

Son derece lezzetli, kızarmış ve çıtır tavuk menüleriyle birlikte 1972 yılından bu yana Amerika’dan tüm dünyaya uzanan bir şirket olmayı başarmıştır. Aslında bu marka, çok uluslu kızarmış tavuk restoranı olarak tanınan, bugün fast food restoranlar zinciri namıyla bugünlerde lezzetli restoran hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Çeşitli markalar ile iş birlikleri, çeşitli çıtır tavuk menüleri ve kampanyalarıyla beraber Popeyes, birbirinden lezzetli tavuk yemeyi özleyenlerin ve sevenlerin adresidir demek pek bir mümkün olacaktır. Burada marka ile ilgili iletişim sorunu yaşayanlar 444’lü telefon üzerinden istediği her zaman iletişime geçebilir ve son derece basit bir şekilde görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz. Popeyes müşteri hizmetleri sayesinde dilediğiniz gibi taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Popeyes Markası TAB Gıda’nın mı? Kimin Markası?

TAB Gıda, 2007 yılında Popeyes markasını Türkiye’ye getirmiş olup 40 farklı şehirde 200’ün üzerinde restoranıyla beraber bugün çıtır tavuk ve sıcak servis eşliğinde özel baharatlı tavuklarıyla bilinen marka olmayı başarmıştır. Özel formülleriyle lezzetli tavuk üreticisi Popeyes, lezzetli otantik tatlarıyla Tab Gıda tarafınca Türkiye’de aktif şekilde restoranlarını işletmeye devam etmektedir.

Tab Gıda, bugün Türkiye’de Popeyes franchise şubelerini açmak isteyen işletme sahiplerine imkan tanıyan markalardan biridir. Burger King vb. pek çok markanın da işletmecisi olarak bugün pek çok franchise olmak istenildiğinde Tab Gıda ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Popeyes İletişim Numarası

Popeyes Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4447677

Popeyes, her ne kadar tavukçu dükkanı gibi dursa da sonuç olarak tavuk ve hamburger dünyasında fast food restoran zincirleri olarak bilinir. Bu nedenle günümüz şartalrında paket servislerde, restoranlarla ilgili istek, görüş veya şikayetlerinize dair her türlü konularda da Popeyes iletişim numarası üzerinden çağrı merkezi ile görüşme yapabilirsiniz.

Pek çok konu hakkında bilgi paylaşabilir, görüşebilir ve isteklerinizi de bildirebilirsiniz. Bununla beraber dilediğiniz her zaman Popeyes çağrı merkezi ile görüşerek, 444’lü telefon üzerinden de taleplerinizi dile getirebilirsiniz.

Ayrıca Popeyes internet sitesinde bulunan istek ve önerileriniz sayfasından da bilgi talebi, şikayet, öneri veya istek gibi pek çok konuda da bilgi alacağınız şekilde mesajınızı bırakabilir ve sizinle irtibata geçilmesini talep edebilirsiniz.

İstek ve Önerileriniz için Form Adresi: https://www.popeyes.com.tr/hakkimizda/istek-ve-onerileriniz

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Popeyes İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

İnternet üzerinden araştıracağınız üzere Popeyes ile ilgili olarak tüm taleplerinizi yukarıdaki iletişim formundan ya da iletişim bilgilerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber eğer sosyal medyadan takipte kalmak isterseniz aşağıdaki bilgilerle beraber Popeyes markasını takip edebilirsiniz. Anlık kampanyalar, çeşitli indirimler ve özel menülerle ilgili anında bilgi sahibi olur, duyuruları anında takip edebilirsiniz.

POPOYES Facebook

POPOYES Twitter

POPOYES İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!