1995 yılında kurulan Türk firması Pizza Pizza kısa süre içerisinde hayran kitlesini oluşturmayı başarmıştır. İzmir Alsancak’ta kurulan Pizza Pizza, 1997 yılına gelindiğinde Franchising sistemi ile çalışmalarına da başlamıştır. Pizzaları tek bir yerde üreterek diğer şubelerine dağıtan Pizza Pizza, İzmir dışında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Eve servis sistemini ilk uygulayan pizzacılardan olan firma 2010 yılında yurtdışına da açılmıştır. Irak başkenti olan Bağdat’ta şube açan Pizza Pizza, zaman içerisinde bu bölgedeki şubelerini de artırmaya devam etmiştir. Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde bulunan firma aynı zamanda pizzalarda kullanılan etleri de kendisi üretmektedir. Böylelikle daha lezzetli pizzaları müşterilerine sunmaktadır.

Zengin menü çeşitleri ve sağlıklı gıda kullanımı ile dikkat çeken Pizza Pizza, servis hizmetini mümkün olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmektedir. En kısa sürede adresinize gelecek olan sıcak pizzalarınızı yerken lezzetli ve sıcak bir pizza yemenin ayrıcalığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Her geçen gün çalışmalarını geliştiren ve hizmet kalitesini de artırmaya devam eden Pizza Pizza aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Pizza Pizza ile iletişime geçmek isterseniz 0232 853 70 70 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!