Piranha Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri

2003 yılından beri hizmet sunan Piranha, teknoloji alanında hizmet sunmaktadır. Kaliteli çalışmalarıyla sürekli olarak ön plana çıkmayı başaran marka ekonomik fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle dikkat çekmektedir. Tablet, navigasyon cihazları, cep telefonu gibi farklı ürünleri üreten Piranha 2010 yılında teknoloji alanında lider olmayı başarmış ve Başarsoft tarafından en fazla tercih edilen navigasyon markası unvanın da kazanmıştır.

Türkiye’de yer alan pek çok farklı bilişim firmasının tercih ettiği Piranha, kısa süre içerisinde başarıya erişebilmiş markalar arasında yer almaktadır. Sektörün lider isimlerinden olan Piranha, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Son zamanlarda ürün portföyünü Çin’den yaptırıp ucuz bir şekilde türkiye pazarına sokmaktadır , genelde a101 magzasında göreceğiniz ürün yelpazesi oldukça geniştir , geçmiş dönemden hatırlayanlar iyi bilirler sadece navigasyon cihazı olan Piranha , şuan kablosuz hoparlör , aksiyon kamera , akıllı saat gibi bir çok elektronik ürün tedariği yapmaktadır.

Tabi ürünler çoğaldıkça yapmadıkları ürünler ile alakalı da katı iade politikaları geliştirmişlerdir , yine de Piranha çağrı merkezini arayıp Piranha müşteri temsilcileri ile alakalı görüşebilir durumu çözebilirsiniz.

Piranha iletişim telefon numarası :  0850 333 77 64  dur.


Piranha Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri” için bir yorum

  1. Piranha’dan sipariş ettiğim ürün adresime uzun süredir gelmediği için sorun yaşıyordum. Bu sorun ile ilgili çağrı merkezini aradım ve sorunumu en kısa sürede çözüme kavuşturdular. Teşekkür ederim buradan tüm çalışanlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir