10 Mart 2021 tarihinde güncellendi.

Philips Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 74 45

Dünya devi markalardan biri olarak bilinen Philips, Türkiye dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında aktif şekilde faaliyetlerini sürdüren en büyük markalardan biridir. Ses ve görüntü, kişisel bakım, aydınlatma, otomotiv, anne ve çocuk bakımı, ev ürünleri ve sağlık olmak üzere pek çok alanda birbirinden farklı yüzlerce hatta binlerce ürüne sahip Philips, ürün kategorisine göre interaktif şekilde müşteri desteği sağlıyor.

Günümüzde en iyi şekilde ülkemizde de başarılı ürünleriyle beraber hizmetler sağlayan marka, son derece güçlü ve güvenilir müşteri temsilcilerine sahip şekilde ekipçi bir iş süreci yürütmektedir. Philips müşteri hizmetleri ile hem internet üzerinden hem de telefon ile birlikte iletişime geçerek, ürünleriyle ilgili sorular sorabilir ve hatta yardım alabilirsiniz. Ürün kategorisi içerisinde birebir görüşme yapacağınız gibi, iletişim seçeneklerini kullanabilir ve ürün kataloğundan sahibi olduğunuz bir ürün hakkında ya da almak istediğiniz bir ürünle ilgili de ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Philips İletişim Bilgileri

Philips markasından satın aldığınız herhangi bir ev aleti, ses ve görüntü veyahut sağlık üzerine birçok kategoriden olan ürün hakkında bilgi – destek almak için Philips çağrı merkezi telefon numarasını arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Burada dilediğiniz gibi görüşeceğiniz müşteri destek hattıyla beraber telefonda görüşebilir ya da anlık olarak internet sitesinde bulunan canlı chat sayfasından da görüşme yapabilirsiniz.

Philips Telefon Numaraları Direk Bağlanma:

Philips Televizyon Ürünleri Çağrı Merkezi;

0850 222 44 66

Philips Ev Aletleri, Kişisel Bakım Ürünleri ve Philips Avent Anne ve Bebek Ürünleri Çağrı Merkezi;

0850 222 74 45

Philips Marka Cep Telefonları ve Faks Makineleri Çağrı Merkezi;

0216 444 48 32

Philips Monitör ve Bilgi Ekranları Çağrı Merkezi;

0212 444 48 32

Philips Aydınlatma Ürünleri Çağrı Merkezi;

0850 390 19 22

Philips Medikal Sistem Çağrı Merkezi Numarası;

444 06 37

Philips Ses ve Görüntü Sistemleri Çağrı Merkezi;

0850 220 99 69

Philips hakkında sorular sormak istediğinizde, Chat başlatabilir ve burada müşteri temsilcilerinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Her an için görüşme yapacağınız, bilgi ve destek alacağınız Philips ürünleri hakkında müşteri destek hattı da oldukça başarılı bir hizmet göstererek destek sağlar.

Philips Müşteri Destek Hattı Çalışma Saatleri

Dilediğiniz her zaman siz de Philips müşteri temsicileriyle görüşebilir, bilgi, destek ve birebir görüşerek ürünler hakkında yardım talebinde bulunabilirsiniz. Haftanın her günü saat 09.00 – 18.00 arasında müşteri desteği telefon üzerinden destek sağlayan Philips iletişim numarası üzerinden çağrı merkezindeki temsilcilerle görüşebilir ve destek alabilirsiniz.

Aynı zamanda Philips’in internet sitesi üzerinde de Chat sayfasından da dilediğiniz şekilde saat 09.00 – 00.00 saatleri arasında destek alarak, burada canlı yardım sayfasında bilgilendirileceğiniz müşteri destek ekibiyle de görüşebilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için https://www.philips.com.tr/c-w/tuketici-urunleri-destek/support-contact-page.html adresinde yer alan en alt kısımda Chat butonuna tıklayabilirsiniz.

Philips Şirket Bilgileri ve İletişim Bilgileri

İstediğiniz her zaman Türk Philips Ticaret A.Ş. ünvanı olarak ülkemizde faaliyet gösteren Philips’e ulaşabilir ve bilgi, destek alabilirsiniz. Dünyada olduğu gibi Türkiye’nin en büyük markalarından biri olarak bilinen Philips ile birlikte, en iyi şekilde destek alabilir, çağrı merkezinden yardım alarak buradaki müşteri temsilcilerine ulaşabileceksiniz. Ayriyeten posta yoluyla ulaşmak istediğinizde de aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz:

Philips Posta Adresi: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:13 34768 Ümraniye, İstanbul – Türkiye

Philips Sabit Telefon Numarası: 0216 636 15 00

Philips E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan e-mail adresi üzerinden de tüketici olarak siz bireysel veya kurumsal müşteriler ulaşabilir, tüm soru ve sorunlarınızı paylaşarak da destek alabilirsiniz. Ayrıca hem kampanyaları takip etmek hem de markanın ürünleriyle ilgili yaptığı duyurular hakkında güncel bilgilere sahip olmak için direkt olarak Facebook, Twitter ve Instagram gibi en büyük mecraları da takip edebilirsiniz.

Philips Eposta Adresi: tuketici.danisma@philips.com

PHILIPS Facebook

PHILIPS Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!