Paycell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08506226060

Son yıllarda teknoloji ile birlikte bankacılık dünyasında gelişmelerin yepyenisi yaşanırken, bu alanda en büyük adımlardan birini de Turkcell atıyor. Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri Anonim Şirketi olarak kurulan Paycell, 2000’li yıllardan beri var olan marka olarak tanınır. Paycell ile birlikte temel amaç, yenilikçi ödeme metotlarının denenerek fark yaratacak şekilde pek çok müşteri deneyimini kullanıcılarına sunması yönünde oluyor.

Nakitsiz bir çağa atlamak isteyen günümüz toplumu içerisinde, sektörde öncü olmak isteyen pek çok marka varken bunlardan biri de bankacılık dünyasından uzak ancak bir o kadar da yakın olma yolunda ilerleyen Turkcell’in markası Paycell oluyor. Paycell çağrı merkezi üzerinden her türlü konuda bilgi alacağınız, kampanyalar, çeşitli fırsatlar hakkında güncelliğini teyit edeceğiniz şekilde pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Paycell Kampanyaları Nelerdir?

Paycell ile birlikte tüm kampanyaları takip etmek için siz de direkt olarak https://paycell.com.tr/kampanyalar/ adresini kullanabilirsiniz. Güncel olarak GNÇ’lilere özel 15 TL kazandırma kampanyası, Paycell uygulamasını salla hediyeleri Turkcell hattına internet, hediye para, Paycell puan gibi özel pek çok hediyeyi kazanma şansını yakalayın.

İstanbulkart’lara özel, Şok Marketlere yönelik ya da faturalarınızı Paycell ile ödeyerek pek çok hediye kazanacağınız şekilde Paycell farkından yararlanabilirsiniz. Daha fazla kampanya ve detaylı bilgi için Paycell kampanya sayfasını takip edebilir ya da Paycell iletişim numarası üzerinden çağrı merkeziyle görüşerek, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Paycell Kart Nedir? Nasıl Alınır?

Paycell Kart, Visa destekli bir bankamatik kartı olup bugün ön ödemeli bir alışveriş sürecinizi yaşamanız için kullanacağınız kartlardan biridir. İçerisine yüklediğiniz bakiye ya da kazandığınız hediye bakiyeleriyle beraber kullanıma hazır olan bu kart, telefon numaranızla birlikte aktif ettikten sonra içine para yükleyip dilediğiniz her zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özel bir başvuru gerekmeden, operatör dahi fark etmeden çok hızlı şekilde kartınızı edineceğiniz bu süreçte en önemli özellik ise yaş sınırı olmamasıdır.

Paycell Kart hediyeler dağıtmaya aktif şekilde hep devam ediyor. Şu anda her 1 TL alışverişe 2 Paycell Puan kazanacağınız şekilde Paycell Kart ile tüm banka ATM’lerinden ve PTTmatik’lerden para çekebilir ya da yatırabilirsiniz.

Eğer direkt mağazadan satın almak isterseniz tüm Turkcell mağazaları ve turkcell.com.tr adresinden, D&R mağazaları ve d&r.com.tr adresinden, PTT şubelerinden ya da Şok Marketler üzerinden alım işlemlerinizi basit şekilde tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir konuda destek almak istediğinizde de Paycell müşteri hizmetleri ile dilediğiniz gibi görüşebilir, bilgi destek ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Paycell İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Dilediğiniz her zaman Paycell ile ilgili güncel kampanyaları takip etmek ve kazançlı çıkmak istediğinizde, Paycell’in sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Bununla beraber dilediğiniz gibi e-posta ya da sosyal medya adresleriyle iletişimde kalarak en iyi şekilde bağlantınızı koparmadan destek alabilmiş olabilirsiniz.

Paycell E-posta Adresi: info@paycell.com.tr

PAYCELL Facebook

PAYCELL Twitter

PAYCELL İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!