Paşabahçe Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 1935

Paşabahçe, Türkiye İş Bankası bünyesinde, 1935 yıllarında Atatürk’ün ön ayak olmasıyla beraber kurulan, Türkiye’nin bu zamana kadar cam üretimini karşılayan, bu amaç ile kurulmuş bir markadır. Günümüze kadar bu değerin korunması, günümüz koşulları içerisinde de birçok ev ve mutfaklarda birçok insanın kullandığı ürünler olarak karşımıza çıkması da çok kıymetli bir marka olduğunun göstergesidir.

Paşabahçe mağazaları olarak mağazacılık alanlarına 1957 yılında başlamış olup, bu amaçla beraber evlerde mutfaklarınızın nitelikli tasarımlarıyla beraber kullanışlı ürünlere ulaşılabilir olma konusunda da fayda sağlamaktadır. Türkiye’de herkes tarafından bilinen bir marka olmak zordur. Paşabahçe, günümüzde herkes tarafından bilinen, cam ürünleri üreten bir marka olarak bilinirken günümüzde böylesine bir markanın tercihi de önemli ve vazgeçilmez bir noktada yardımcıdır. Evlerde, sofralar serilirken muhakkak bir parçanın Paşabahçe olması, yemek takımlarından tutun da çay, kahve gibi bardak takımlarından birinin doğrudan Paşabahçe olması da önemlidir.

Atatürk önderliğinde 1935 yıllarında Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları kurulmuştur. Bu kuruluş, İstanbul’da Paşabahçe semti sınırları içinde kurulurken marka da doğrudan kurulduğu semtin adını taşımaktadır. Paşabahçe, kurulduğu günden bu yana üretiminde her zaman çeşitlilik ve ürün yelpazesini genişletme misyonu ile yola çıkmıştır. Bu yolda porselen ve seramik dışında çini gibi çeşitli ürünlerle de çok iyi niteliklerde üretimler yapmış, müşteri memnuniyetini de ön planda tutmayı başarmıştır.

Paşabahçe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Paşabahçe Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 1935

Herhangi bir sebepten ötürü dilediğiniz her zaman çağrı merkezine ulaşacağınız telefon numarası, 09.00-20.00 saatleri arasında çalışmakta olup, ilgili Paşabahçe müşteri temsilcilerine de bu saatler aralığında ulaşabilirsiniz. Alışveriş deneyimlerinizden satış öncesi sorunlarınıza kadar birçok konuda bilgi almak, soru sormak, satış deneyimlerinizle ilgili bilgi paylaşmak, öneri veya şikayette bulunmak gibi konularda doğrudan müşteri hizmetlerini arayarak temsilcilerle görüşme yapabilirsiniz.

İstediğiniz her zaman sadece telefon ile değil dilerseniz e-mail yoluyla da görüşme yaparak, yazılı ve resmi kanallarla görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ev ve sofralarınıza ayrı bir hava katmak, özel dekorasyon ürünlerinden tutun da mutfak eşyalarına, sofra veya çay- kahve gibi özel fincan takımlarına kadar birçok ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bunların dışında Paşabahçe müşteri temsilcisi ile beklemeden, internet sitesi üzerinden de iletişim kurmanız mümkün. Bunun için https://www.pasabahcemagazalari.com/bize-ulasin/iletisim-formu adresini tıklamanız yeterli olacaktır.

Paşabahçe İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eposta Adresi: musterihizmetleri@pasabahce.com

PAŞABAHÇE Facebook

PAŞABAHÇE Twitter

PAŞABAHÇE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!