Sanal para birimlerinin dünya piyasalarına girmesiyle birlikte pek çok farklı alım satım fırsatı sunan siteler de ortaya çıkmaya başladı. Yurtdışında sanal para alım satım hizmeti sunan sitelerin sayısı bir hayli fazlayken ülkemizde bu hizmeti sunan sayılı site bulunmaktadır. Bu siteler arasında en fazla tercih edileni ise Paribu’dur.

Paribu, Bitcoin alım ve satım işlemlerinde Türkiye’de hizmet sunmaktadır. Bitcoin piyasasına girmek isterseniz sizler de Paribu’yu kullanmaya başlayabilirsiniz. Paribu müşterilerine en uygun komisyon seçenekleriyle hizmet sunmaktadır. Hızlı ve güvenilir işlem garantili olan Paribu, hizmet kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

Güvenilir yapısıyla dikkat çeken Paribu, sanal paranın güvenilirliğinden yararlanarak kısa süre içerisinde büyümeyi başarmıştır. Ciddi kazançlar elde edebileceğiniz Bitcoin dünyasında yer almak isterseniz Paribu’yu kullanabilirsiniz.

Paribu çağrı merkezi iletişim numarasına da sahiptir. Paribu’nun SMS destek hattı, mail adresi ve iletişim formu bilgileri de mevcuttur. İletişim bilgileri aracılığıyla Paribu ile iletişime geçerek istek, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Ayrıca yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili olarak çağrı merkezini arayabilirsiniz. Paribu çağrı merkezi için 0850 303 60 00 numarasını kullanabilirsiniz.