Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri İletişim Direk Bağlanma

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

1962 yılında Denizli ilimizde kurulan Pamukkale Turizm firması, daha sonrasında İzmir’e taşınarak faaliyetlerine devam etmiştir. Ülkemizde müşterilerinin konforuna en fazla önem veren firmalardan birisidir. Seferleri çoğunlukla aksamadan, saati saatine harekete geçerek belirtilen varış saatinde hedef noktaya ulaşmaktadır. Güler yüzlü bir ekiple yola çıkarak, keyifli bir yolculuk geçirmenin farkına varabilirsiniz.

Türkiye’nin en gözde ve en fazla tercih edilen seyahat firmaları arasında yer alan Pamukkale Turizm, aynı zamanda Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır. İlk şehir içi hizmetlerin yanı sıra çevrimiçi olarak bilet satışı gerçekleştiren ilk firmadır.
Pamukkale Turizm’den almış olduğunuz biletleriniz veya yeni bir bilet almak için çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleriyle konuşmanız sırasında istek, öneri veya şikayetlerinizi ileterek firma hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Her türlü desteği alabilmek için 0850 333 otuz beş otuz beş numaralı hattı aramanız yeterli.


Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri İletişim Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Türkiye’nin en iyi turizm firmaları arasında yer alıyorlar. Eskişehir için bir bilet ihtiyacım olmuştu. Çağrı merkezi üzerinden kredi kartı bilgilerimi dahi almadan adıma rezervasyon yaparak bana yardımcı oldular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir