Yükseköğretim olarak adlandırılan kurumlara üniversite adı verilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini tamamlayan ve devam etmek isteyen kişiler üniversite eğitimine başlayabilmektedir. Üniversiteler içerisinde kişilere 4 yıllık lisans eğitimi, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora gibi pek çok farklı akademik alanda eğitim sunulmaktadır.

Türkiye’de her şehirde en az 1 adet üniversite bulunmaktadır. Özyeğin Üniversitesi’de 2007 yılında Tuzla’da kurulmuş olan bir üniversitedir. İstanbul’un Tuzla ilçesinde ana yerleşkesi bulunan üniversite pek çok farklı bölümde öğrencilere eğitim sunmaktadır. Bu fakülteler ve bölümler arasında Fakülteler Hukuk Fakültesi İşletme Fakültesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Mühendislik Fakültesi Sosyal Bilimler Fakültesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Enstitüler Fen Bilimleri Enstitüsü İşletme Enstitüsü Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksekokullar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yabancı Diller Yüksekokulu yer almaktadır.

Özyeğin Üniversitesi’nin öğrenci işleri telefon numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi ve öğrenci işleri telefon numarası üzerinden öğrencilik işlemleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Özyeğin Üniversitesi’nin öğrenci işlerine ulaşmak isterseniz 0216 564 90 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre çağrılarınıza kısa bir süre sonra cevap verilecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!