2015 yılında sağlık sektörüne giriş yapan Özel Ege Liva Hastanesi, modern altyapısı ile kaliteli hizmet sunarak hastalıkta ve sağlıkta yanınızda olabilecek bir hastanedir. 15 uzman doktoru bünyesinde barındıran Özel Ege Liva Hastanesi, 2 ameliyathane salonu, doğum salonu, röntgen ve mamografi salonu ile de hizmet sunmaktadır. Biyokimya laboratuvarı ve 14 yatağı olan konforlu bir hastane olan Özel Ege Liva Hastanesi en yeni teknolojilerden yararlanmaktadır.

Tıbbi makineleri ile dikkat çeken Özel Ege Liva Hastanesi, özel görüntüleme üniteleri, laboratuvarı, yoğun bakımı, yeni doğan bebek yoğun bakımı, modern dinlenme alanları ve hasta odaları ile sizlerin sağlığı düşünülerek tasarlanmaktadır. Özel Ege Liva Hastanesi’nde travmatoloji, kulak burun boğaz, çocuk sağlığı ve hastalıkları, anesteziyoloji ve reanimasyon gibi bölümlerde hizmet sunulmaktadır.

Hastaların ihtiyacı olabilecek bütün ayrıntıların düşünüldüğü Özel Ege Liva Hastanesi, hastaların rahat ve hijyenik ortamlarda tedavilerini sürdürebilmelerini sağlamaktadır. Uygun fiyatları ve devlet ile olan anlaşmasıyla da ilgi gören hastane online randevu sistemi ve telefon ile randevu sistemine de sahiptir. Özel Ege Liva Hastanesi’nin çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0256 211 28 28, 0256 211 20 22 veya 0256 211 28 50 numaralarını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!