1991 yılında kurulan Özel Çapa Hastanesi, 58 yatak kapasitesi ve 37 uzman doktoru ile sağlığınıza kavuşabilmeniz için kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Otel hizmeti de sunan Özel Çapa Hastanesi uluslararası kalitede hizmet alabileceğiniz bir hastanedir. Teknolojik altyapısını her gün daha da fazla geliştiren Özel Çapa Hastanesi’nde son teknoloji makineler kullanılmaktadır.

Özel Çapa Hastanesi’nde biyokimya, mikrobiyoloji ve fizik tedavi laboratuvarları bulunmaktadır. Aynı zamanda radyoloji ünitesinde tomografi cihazı, mamografi ve röntgen cihazları da bulunmaktadır. Beslenme ve Diyet Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Hastalıkları, Nöroloji, Nöroşirurji, Plastik Cerrahi, Ortopedi, Üroloji, Diş ve ağız sağlığı, Estetik ve Güzellik Merkezi, Yenidoğan Yoğun Bakım, Cilt Bakımı, Acil Servis ve Ambulans, Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dahiliye, Dermatoloji(Cildiye),, Erişkin Yoğun Bakım, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Kadın Doğum, Lazer Epilasyon Merkezi, Kardiyoloji bölümlerine sahiptir.

Özel Çapa Hastanesi aynı zamanda online ve telefon üzerinden randevu alabilme imkanını da sizlere sunmaktadır. Özel Çapa Hastanesi’nin çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 22 72 ve 0212 530 58 00 numaralarını tuşlayabilirsiniz. Bu numaralar üzerinden Özel Çapa Hastanesi ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını da bulabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!