1982 yılında Ankara’da kurulan Özel Başkent Hastanesi, 501 yatak kapasitesine sahiptir. Teknolojik altyapısı ve konforlu duruşu ile dikkat çeken Özel Başkent Hastanesi, Türkiye’nin organ nakli konusunda da yararlandığı hastaneler arasında yer almaktadır. Özel Başkent Hastanesi tanı ve tedavi aşamasında son derece başarılıdır.

Uzman doktor ve çalışma ekibine sahip olan Özel Başkent Hastanesi 7 gün 24 saat hizmet veren ameliyathaneye sahiptir. Ameliyathane bölümünde 4 yataklı gözlem odalarına mevcuttur. Özel Başkent Hastanesi içerisinde Organ Nakli Merkezi Tüp Bebek Merkezi, Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi ile buna bağlı olarak Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Yenikent Diyaliz Merkezi, Yenikent Semt Polikliniği, Ümitköy Semt Polikliniği ve Ümitköy Diyaliz Merkezi’yle Ankara’nın farklı yerleşkelerinde hizmet veren farklı bölümler yer almaktadır.

Hastalar ve hasta yakınlarına en sağlıklı ve en güvenilir hizmeti veren Özel Başkent Hastanesi, hasta sayısının artışıyla birlikte sürekli olarak büyümeye devam eden bir hastane haline gelmiştir. Özel Başkent Hastanesi’nin resmi internet sitesini ziyaret ederek online randevu işlemi yapabilir veya çağrı merkezi numarası olan 0312 203 68 68 numarasını tuşlayarak randevu alabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!