21 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

OYAK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 03124156000

Geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Oyak Yatırım, Oyak Yardımlaşma Kurumu adı altında büyük bir markanın yan kuruluşu olarak bilinir. 1961 yılından bu yana kurulmuş olup, özel şekilde destek sağlayan büyük markalardan biridir. Oyak, Türkiye’nin en büyük tamamlayıcı emeklilik fonu olarak da bilinirken özel hukuk hükümlerine bağlı olarak kurulmuş bir şirkettir. Oyak Grubu içerisinde yan kuruluş olarak bilinen Oyak Yatırım ise, tüm müşteri ve müşteri taleplerini karşılamak için her an iletişimde olmak adına 7 gün 24 saat destek sunmaktadır.

Telefonla görüşme yapmak istediğinizde anında Oyak Yatırım çağrı merkezi ile görüşmelerinizi yapabilir, 7/24 görüşmede bulunabilirsiniz. Dilediğiniz an finans alanında ürün ya da hizmetler hakkında etkin çözümlere sahip bir marka olan Oyak Yatırım ile beraber, kurumsal çözüm önerileriyle birlikte dilediğiniz her zaman güncel her konuda destek alabilirsiniz.

OYAK çağrı merkezi

Müşteri ilişkileri ve portföyü genişletmek isteyen, yatırımcıları en iyi şekilde analizleriyle beraber hizmet sunmak isteyen Oyak Yatırım müşteri desteği en güçlü markalardan biridir. Güncel iletişim kanallarıyla beraber müşterilerine çok yönlü şekilde destek sunmaktadır. Oyak Yatırım iletişim numarası bu sayfamızda yer alan şekilde numaradır. Bu numara üzerinden iletişim bilgilerini bildirebilir, sorunlarınızı da açıkça söyleyerek tüm soru, sorun, öneri ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.  

OYAK iletişim numarası: 03124156000

OYAK Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden istediğiniz her an iletişime geçerek finans konularındaki ürün ve hizmetleriyle alakalı tüm sorularınızı soracağınız müşteri temsilciler, sizlere 7 gün 24 saat destek sunmaktadır. Bununla beraber olası şikayetlerinize karşılık tüm konularda da Oyak Yatırım ile alakalı taleplerinizi doğrudan yukarıda bulunan telefon numarasıyla belirtebilirsiniz. Geri bildirimlerinizi yapabileceğiniz, şikâyet kayıtlarınızı açabileceğiniz online iletişim olarak internet sayfasından ya da müşteri temsilcileriyle direkt görüşebilirsiniz.

OYAK İletişim Formu ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda bulunan Oyak Yatırım destek hattı üzerinde iletişim formuna ulaşabilir ve anında hızlı bir erişim sağlayarak, dijital kurumsal kimliğiyle beraber bireysel müşterilerine 7/24 destek sağlayan markanın 7 gün 24 saat ulaşılabilir iletişim formundan iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda markaya ait tüm bildirim ve duyurular hakkında da bilgi edinmek için anında sosyal medya hesaplarını takip ederek de bilgi sahibi olabilirsiniz.

OYAK Online İletişim Formu: https://www.oyakyatirim.com.tr/iletisim/bize-ulasin

OYAK Facebook

OYAK Twitter

OYAK İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!