Oriflame Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İsveç’te 1967 yılında kurulan kozmetik markası Oriflame, 3 milyonu aşkın bağımsız çalışma ekibine sahiptir. Bağımsız çalışma ekibine sahip olan Oriflame cilt bakımı ve kozmetik ürün satışı yapmaktadır. Oriflame makyaj, cilt bakımı, kişisel bakım, saç, aksesuarlar ve gıda takviyeleri alanında ürünler tasarlamaktadır.

Online ve normal kataloglarıyla bağımsız çalışanları ile bağ kuran Oriflame uygun fiyatlı ve fırsatlı ürünleri ile her kişinin bakımlı bir yaşam sürdürmesine vesile olmaktadır. Bunun yanı sıra bağımsız iş imkanı da suran Oriflame hayatınızda köklü değişiklikler yapabilmenizi de sağlar.

Oriflame’in aynı zamanda Pazartesi ve Cuma günleri arasında 08:00 ve 19:00 saatlerinde 0212 355 60 60 numarası üzerinden sunduğu bir çağrı merkezi hizmeti vardır. Çağrı merkezi ile birlikte dilerseniz internet üzerinden de e-mail üzerinden Oriflame’in müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.


Oriflame Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. Kozmetik markası olarak sürekli Oriflame’i tercih ediyorum. Hizmet kalitelerinden son derece memnunum. Sipariş konusunda da gayet hızlılar. Çağrı merkezlerini de biraz daha kolay bağlanabilir yapsalar başka sorun kalmayacak gibi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir