Okulistik, internet tabanlı bir eğitim ve öğrenme platformudur. İlkokul 1. sınıf ile 4. sınıf arası ve ortaokul 5. sınıf ile 8. sınıf arasına kadar bütün öğrenciler ve öğrenci aileleri ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ile eğitim yöneticileri Okulistik’i kullanabilirler.

Türkçe, matematik, fen bilimleri, hayat bilgisi, sosyal bilgiler ve İngilizce dersleri için özel eğitim içerikleri bulunan Okulistik, Türkiye’deki bütün okullara dağıtılmış ders kitaplarının konu ağaçlarına uyarlanabilecek özel bir yazılım ile yönetilmektedir.

İnternetin geliştiği ve hayatımızın her alanına girdiği günlerde ön plana çıkan online eğitim platformları arasında başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Okulistik, geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmış bir platform olmuştur. Bilgisayardan, tabletten ve cep telefonundan erişebileceğiniz Okulistik sayesinde günün her anında eğitim programlarına sizler de erişebilirsiniz.

Okulistik ile ilgili yaşadığınız her sorun için 0216 428 88 28 numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlanmak isterseniz Okulistik’in internet sitesini ziyaret ederek resmi e-posta adreslerini de kullanabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetleriniz için kullanabileceğiniz bu iletişim kanalları üzerinden dilerseniz Okulistik hakkında aklınıza takılan soruların cevaplanmasını da sağlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!