OEDAŞ Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

9 Ekim 2018 tarihinde güncellendi.

OEDAŞ, Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş 2010 yılında özelleştirildikten sonra Dedeli Yatırım İnşaat Taahhüt Elektrik Dağıtım Sanayi Ticaret A.Ş’ye devredilmiştir. OEDAŞ’ın merkezi Eskişehir’de yer almaktadır. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. aynı zamanda Uşak, Kütahya, Bilecik ve Afyonkarahisar gibi şehirlerimize de perakende olarak elektrik dağıtımı ve satışı hizmeti sunmaktadır.

OEDAŞ’ın hedefleri arasında hizmet kalitesini artırmak ve hizmet kalitesini en üst seviyeye getirmek yer almaktadır. Ayrıca şirketin hedefleri arasında hizmetin sürekliliğini sağlayabilmek ve ekonomik açıdan her kişinin bütçesine uygun hale getirmek de bulunmaktadır.

OEDAŞ şirketine ulaşabileceğiniz çağrı merkezi iletişim numaraları da mevcuttur. 186 ya da 0222 211 60 00 numaralarını tuşlayarak OEDAŞ yetkilileri ile görüşmeye sizler de başlayabilirsiniz.


OEDAŞ Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için bir yorum

  1. OEDAŞ çağrı merkezi diğer rakiplerine göre çok daha avantajlı. Aradığınız zaman hızlı bir şekilde müşteri temsilcilerine bağlanabiliyorsunuz. Faturalar ile ilgili yaşadığım sorunumda hızlıca problemimi çözdüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir