24 Aralık 2020 tarihinde güncellendi.

İnternet üzerinden uçak ve otobüs bileti satışı yapan köklü siteler arasındaki Obilet, güvenilir alışveriş imkanı sayesinde kısa süre içerisinde pek çok kişinin ulaşım sorununa yardımcı olmayı başarmıştır bir markadır. Türkiye’nin seçkin firmaları ile yaptıkları anlaşmalar ve çalışmalar sayesinde sistem üzerinden yapacağınız işlemler sonucunda güvenilir otobüs ve uçak yolcuğu yapabilirsiniz.

Site içerisindeki farklı kategori özelliklerini seçerek işlem yaptığınız zaman yolcuğunuzu garanti altına almış olursunuz. Müşteri memnuniyeti konusunda ekstra hassas olan Obilet, en uygun fiyat seçenekleri ile seyahat edebilmenizi sağlar. Sistem üzerinden belirlenebilecek tarih ve saatlere göre arama yapabileceğiniz Obilet, farklı firmaların uçak ve otobüs bileti bilgilerini sizlere sunar. İnternet kullanarak seyahatlerinizi güvence altına almak isterseniz sizler de Obilet sitesinden yararlanabilirsiniz.

Obilet aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunan bir markadır. Obilet’in çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0850 532 62 58 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcilerine bağlandıktan sonra istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkililere bildirebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden dilerseniz biletleriniz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Obilet müşteri temsilcilerine dilerseniz resmi sitelerindeki iletişim formunu kullanarak da ulaşabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!