Obilet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İnternet üzerinden uçak ve otobüs bileti satışı yapan köklü siteler arasındaki Obilet, güvenilir alışveriş imkanı sayesinde kısa süre içerisinde pek çok kişinin ulaşım sorununa yardımcı olmayı başarmıştır bir markadır. Türkiye’nin seçkin firmaları ile yaptıkları anlaşmalar ve çalışmalar sayesinde sistem üzerinden yapacağınız işlemler sonucunda güvenilir otobüs ve uçak yolcuğu yapabilirsiniz.

Site içerisindeki farklı kategori özelliklerini seçerek işlem yaptığınız zaman yolcuğunuzu garanti altına almış olursunuz. Müşteri memnuniyeti konusunda ekstra hassas olan Obilet, en uygun fiyat seçenekleri ile seyahat edebilmenizi sağlar. Sistem üzerinden belirlenebilecek tarih ve saatlere göre arama yapabileceğiniz Obilet, farklı firmaların uçak ve otobüs bileti bilgilerini sizlere sunar. İnternet kullanarak seyahatlerinizi güvence altına almak isterseniz sizler de Obilet sitesinden yararlanabilirsiniz.

Obilet aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunan bir markadır. Obilet’in çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0850 532 62 58 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcilerine bağlandıktan sonra istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkililere bildirebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden dilerseniz biletleriniz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Obilet müşteri temsilcilerine dilerseniz resmi sitelerindeki iletişim formunu kullanarak da ulaşabilirsiniz.


Obilet Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için 6 yorum

  1. Merhaba, daha önce size durumumu izah etmiştim. 14 şubat tarihinde Diyarbakır – Sabiha Gökçen istikametine İnternet üzerinden taksitle bir bilet almıştım. Hava muhalefeti nedeniyle uçuş iptal edildi. O zaman telefonla görüştüğüm bir pegasus yetkilisi bilet ücretinin iade edileceğini söylediler. Aradan iki ay geçtiktensonra banka exstresinde bu bilet kesintilerinin devam ettiğini gördüm. Telefonla bir pegasus yetkilisi ile görüştüm. Bana 14 mart itibariyle bilet ücretini obilet firmasına ödediklerini söylediler. Obilet firması ile yazıştığımda onlarda ödemenin yapıldığını söylediler. Ama bana neden ödeme yapmadığınızı anlamış değilim. Lütfen bana bu bilet ücretini iade ediniz. Saygılarımla. PNR:N3GWK3.

    1. Merhaba mesaj cevapsız kaldı. Biraz önce ifade ettiğim gibi. 13 şubat tarihinde PNR:N3GWK3. Nolu bir bilet almıştım İnternet üzerinden taksitle. Diyarbakır – Sabiha Gökçen istikametine. Bu bilet iptal edildi. Pegasus yetkilisi ücretin iade edildiğini 14 mart itibariyle söylediler. Mesaj olarak gönderdiler. Bana neden ödeme yapmıyorsunuz? Bunu anlamış değilim. Lütfen bu bilet ücretini tarafıma iade eder isiniz… Saygılarımla..

  2. 30.06.2020 de İzmir’e bilet aldım. Ben kartın birinle denedim olmadı dedi tekrar başka banka kartı denedim oldu ama 2 karttan çekilmiş cepbank dan görüyorum g günden buyana kimseye ulaşamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim boşu boşuna 160 TL param gitmesin

  3. Iki aydır iptal etmiş olduğum biletin ücretini iade etmediniz dalga gecer gibi 15 iş günü icinde hesabiniza iade esilcek diye iki kez aradıniz sonuç hala üçret iadesi yapılmadı bununla ilgili yasal işlemmi yapmak gerekiyo iade yapmak bukadar zormu iflas falanmı ettiniz haberimizmi olmadı acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir