Nivea çağrı merkezi telefon numarası

31 Mayıs 2020 tarihinde güncellendi.

Cilt ve vücut bakımı ürünleri üreten ve Alman Beiersdorf şirketine bağlı olan Nivea, eczacı olan Paul Carl Beiersdorf tarafından 1882 yılında kozmetik sektöründe yer almaya başlamıştır.  Dünya çapında kozmetik ve cilt bakımı ürünleriyle ünlenen Nivea, Türkiye’de de en fazla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Güvenilir ve uygun fiyatlı ürünleriyle ön plana çıkan Nivea ürünleri arasında binlerce farklı ürün bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesini her gün daha da genişleten Nivea erkek, çocuk ve kadınlar için özel ürünler sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdüren Nivea, sağlığını korumak isteyenlerin ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Nivea çağrı merkezi telefon numarası 0212 ( istanbul ) hattı mevcuttur ayrıca ürünler hakkında bilgi almak ve nivea şikayet hattı için ise 0850 ücretsiz telefon numaraları mevcuttur.

Nivea çağrı merkezi telefon numarası 0850 522 03 73 iletişim kurarsanız  haftanın 7 günü sabah 09:00 – 16:30 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.

 Nivea kendine özgü bakım ürünleriyle farkını ortaya koyan en iyi koyan kozmetik ürünüdür.

Nivea Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 0 (212) 349 16 00

Nivea İletişim Numarası : 0850 522 03 73


Nivea çağrı merkezi telefon numarası” için 2 yorum

  1. Nivea ürünleriyle ilgili hiçbir sorunum yok ama çağrı merkezi çok geç bağlanıyor. Operatörler biraz ilgisiz gibi. Daha iyi eğitimden geçmeleri gerektiğini düşünüyorum sorunlarımı pek anlayamadılar.

  2. nıvea yuz yıkama jelini ne zmn kullansam cıldımde sıvılce yapıyor kullanmadıgım zamanlarda hıc bır sıkıntı markasına kalıtesıne guvenerek alıyoruz ama tam bır hayal kırıklıgı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir