23 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Nike Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02123650490

Dünyada spor giyim veya spor ayakkabı, sneaker denildiğinde Erkek, Çocuk ve Kadın kategorilerinde ilk akla gene ayakkabı şirketlerinden biri de Nike markasıdır. Nike, dünyanın en büyük markalarından biri olurken bugün ABD’nin de en büyük şirketlerinden biridir. Aynı zamanda önde gelen, ilk akla gelen bir ayakkabı, spor giyim markası olan Nike, bugün spor giysi, spor aksesuarları, spor ayakkabı gibi alanlarda hem tasarım hem de pazarlama önderliğin üstlenmiştir.

Nike markası ilk kurulduğunda Phil Knight ve Bill Bowerman ortaklığı ile kurulan, ilk kurulduğunda da adı Blue Ribbon Sports olarak adlandırılan bir markaydı. Çok sonradan ismi Nike olarak çevrilen markanın kuruluş tarihi 25 Ocak 1964 olarak bilinir. 2021 tarihi itibariyle bugün 57 yıllık bir marka olarak ABD’den tüm dünyaya uzanan gerçek bir spor giyim markasıdır.

Tüm kullanıcılarının ve müşterilerinin en iyi alışveriş deneyimi sağlaması amacıyla Nike müşteri hizmetleri süreçlerinde en iyi desteği bu şekilde alabilirsiniz. Nike Türkiye internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde, Nike mağazalarında yaptığınız ve deneyimlediğiniz tüm alışveriş süreçlerinizde olası soru ve sorunlarınıza karşı her türlü desteği telefon ile birlikte alabilirsiniz.

Erkek, Kadın ve Çocuklar için Nike kategorileriyle beraber bugün Nike markası hem ayakkabı hem de spor giyim denildiğinde tasarım olarak en çok araştırılan, önde gelen markalardan biri olarak bilinir. Nike denilince ilk akla gelen spor ayakkabıları dünyasında her türlü ayakkabı modellerine ve çeşitlerine internet sitesinden de bakabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Nike Online Mağazasında Kargo Ne Kadar Sürede Geliyor?

İnternet üzerinden yapacağınız Nike alışverişlerinizde, kendi internet sitesinden istediğiniz gibi alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Markanın ücretsiz kargo desteği olduğu gibi 750 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bunun dışında ise her ürünün teslim tarihi, birbirinden farklıdır. Her birinin detaylarını öğrenmek için ödeme aşamasında görebilir ya da Nike çağrı merkezi üzerinden yetkililerle görüşerek de bilgi, destek alabilirsiniz.

İade süreçleri ya da ödeme seçenekleriyle ilgili olarak destek almak için Nike internet sitesinden bilgi alabilir, sayfanın en altında yardımcı kategoriler ile beraber dilediğiniz şekilde tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Nike mağazaları Telefon Numarası

Nike Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 02123650490

Nike çağrı merkezi çalışma saatleri sabah 09.00 akşam 18.00 saatleri arasında olup Pazartesi – Cuma günleri arasında ürünler ve siparişler hakkında her zaman destek alabilirsiniz. Hem ürün hem de siparişler ile ilgili detaylı bilgi için Nike iletişim numarası yukarıda yazılan gibi olup Türkiye numarasından şirketin yetkili çağrı merkezi personelleriyle görüşebiliyorsunuz.

Nike İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

İnternet ile birlikte alışverişlerinizi yaparken öncesinde bir e-posta göndermek istediğinizde, sosyal medya üzerinden kampanyalar hakkında bilgi almak istediğinizde ya da benzer süreçler hakkında bilgi edinmek istediğinizde aşağıdaki sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.

Nike, dönemsel olarak yaptığı çeşitli kampanyalarıyla beraber sosyal medyadan bunu en iyi şekilde organize ediyor ve duyuruyor. Siz de bu bilgilere en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

Nike E-posta Adresi: https://www.nike.com/tr/tr/help/ask/r/nike

NİKE Facebook

NİKE Twitter

NİKE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!