Nike çağrı merkezi telefon numarası

11 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Sporla amatör ve profesyonel olarak ilgilenen kişilerin çoğunun tercih ettiği bir marka olan Nike, spor ve sporcu ürünleriyle adından sık sık söz ettiren bir markadır. 7’den 70’e hem sporla ilgilenen hem de spor giyinmeyi seven kişilerin ilk tercih ettiği markalar arasında yer alan Nike, dünya üzerindeki pek çok farklı spor kulübü ve sporcu için de sponsor olmaktadır.

Dünya genelinde büyük bir Pazar hacmine sahip olan Nike, Türkiye’de de popülerdir. Kaliteli ve estetik olarak şık ürünler tasarlayan Nike, her geçen gün ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Nike çağrı merkezi telefon numarası 444 lü olarak herkes bilse de bu numaranın yerine 0212 ile başlayan ( istanbul ) telefon numarası mevcuttur. Hafta içi pazartesiden cumaya 08:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Nike çağrı merkezinde tüm ürünler hakkında bilgi alabilir veya aldığınız ürün hakkında varsa haklı şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Ayrıca :

Çağrı merkezi

linki kullanarak işlerinizi internet ortamında daha hızlı olarak yapabilirsiniz.

Nike çağrı merkezi telefon numarası: 0 2123650490


Nike çağrı merkezi telefon numarası” için bir yorum

  1. Satın aldığım bir ayakkabı ile ilgili çağrı merkezini aramam gerekti bütün gün aramama rağmen numarayı düşüremedim. İnternet şubesinden satın almıştım bu ayakkabıyı o sebeple müşteri temsilcileriyle görüşmem gerekiyodu. Ürünlerden son derece memnunum ama çağrı merkezi için biraz daha çalışmaları gerek sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir