Nihat Hatipoğlu İletişim Numarası ve Whatsapp Hattı

Televizyon ekranlarının dini programı denildiğinde kuşkusuz akla ilk gelen isim Nihat Hatipoğlu olacaktır. Profesör ilahiyatçı Hatipoğlu, 2004 senesinden günümüze birçok kanalda dini program sunuculuğu yapmıştır. 2011 senesinden bu yana ise ATV ekranlarında yayın yapmaktadır.

Cuma gecelerinde ve birçok dini dönemlerde (kandil geceleri, sahur ve iftar öncesinde) yaptığı programlar sayesinde halkı dini konularda bilgilendirmektedir.

Nihat Hatipoğlu’nun telefon ile sesli görüşme, Whatsapp uygulaması aracılığıyla mesaj veya görüntülü olarak iletişim kurabileceğiniz bir hattı yer almaktadır.

Nihat Hatipoğlu iletişim numarası 0554 888 61 08’dir.

Bunun yanı sıra Nihat Hatipoğlu Whatsapp iletişim numarası yine aynı 0554 888 61 08 numaralı telefondur.

Nihat Hatipoğlu’na direk bağlanmak için bu iletişim kanallarından birini kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan'la Whatsapp Telefon No İletişim Numarası başlıklı makalemizde seda sayan artık susma, seda sayan'la nihat doğan ve seda sayanla iletişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Nihat Hatipoğlu İletişim Numarası ve Whatsapp Hattı” için 8 yorum

  1. Hocam bı arkadasım ma bü yapmışlar cok zor durumda dört senedir hangi hocaya gitiysek bi netice alamadık ve kimin yaotıgını olabilirmi hocam

  2. Hocam nişanlıma 2 yıl önce cin musallat oldu . Ailesını benı hep farklı goruyo . Bazen de bogmaya calısıyorlar. Cok hocaya gıttık ama çözülmedi hic.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir