New Balance arkası dünya çapında ünlü olan bir ayakkabı üreticisidir. 1906 yılında üretimlerine ayak tabanlığı ile başlayan ünlü firma ilerleyen süreçlerde ayakkabı ve spor giyim üretimine de başlamıştır. Spor yaparken tercih edilebilecek ayakkabılar üreten New Balance aynı zamanda gündelik kullanıma uygun olabilecek ayakkabı ve terlik gibi ürünler de üretmektedir.

Ayakkabı kullanırken aynı zamanda bakımını da yapabilmenizi sağlayan New Balance, süet ve deri gibi farklı malzemeler ile tasarlanan ayakkabıların temizlenebilmesi için temizlik ürünleri de sunmaktadır. Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde bulunan mağazaları ile hizmet sunan New Balance, Türkiye’deki faaliyetlerini de başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Online alışveriş mağazasından da alışveriş yapabilmenize imkan sunan New Balance’ın müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır. 444 83 72 numarasını tuşlayarak New Balance çağrı merkezine bağlanabilirsiniz. Ayrıca telefon dışında marka yetkililerine ulaşmak isterseniz resmi internet sitelerinde yer alan e-mail adresini de tercih edebilirsiniz.

New Balance çağrı merkezini arayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden dilerseniz online alışverişleriniz hakkında detaylı bilgi alabilir veya New Balance ürünleri ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!