Netflix Müşteri Hizmetleri Destek Hattı

1997 yılında Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde kurulan Netflix, günümüzde en büyük medya sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Kendi dizi, film gibi yapımlarını abonelik ücreti karşılığında müşterilerine sınırsız erişim izni veren kurum son yıllarda ülkemize de giriş yaparak sektörde büyük bir paya sahip olmuştur.

Netflix’in abonelik sistemi içerisinde 3 paket bulunmaktadır. Bu paketler kullanıcı sayısı ve görüntü kalitesi gibi farklılıklar sunmaktadır. İnternet üzerinden hizmet veren kurum, internete erişim sağlayabilen hemen hemen her cihazdan kullanılabilmektedir. 2016 yılı itibariyle açıklanan toplam abone sayısı 75 milyonu aşmayı başarmıştır.

Dünyaca ünlenmiş birçok dizi ve film Netflix tarafından yayınlanmaktadır. Netflix’in iletişim kurabilmeniz için oluşturduğu bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Fakat Netflix uygulaması ve sitesi üzerinden ekiple iletişime geçebileceğiniz iletişim sayfası bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi Whatsapp Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Netflix Müşteri Hizmetleri Destek Hattı” için bir yorum

  1. Netflix gibi büyük bir markanın çağrı merkezi olmaması çok tuhaf. Türkiye’nin en büyük markalarından olup hala çağrı merkezi hizmeti vermemelerine bir anlam veremiyorum. Umarım yakında hizmet sunarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir