Nescafe Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

22 Ocak 2020 tarihinde güncellendi.

Nestle tarafından kurulan Nescafe, dünya üzerinde kurulan ilk hazır kahve markası olarak dikkat çeker. Dünyanın neredeyse her yerinde farklı aromalar ve çeşitleri ile hizmet veren Nescafe, zaman içerisinde gerçekleştirdiği yeniliklerden sonra kahve sektöründe öncü olmayı başarmıştır.

Nescafe ürün çeşitleri arasında ice coffee, kahve, kahve makineleri ve servis ürünleri yer almaktadır. Nestle tarafından sunulan çağrı merkezi hizmetine 0800’lü ve 444’lü olan iki ayrı numarayı kullanarak erişebilirsiniz.

Nescafe çağrı merkezi numarası olan 0800 211 02 18 ve 444 31 60 numaralarını arayarak Nestle yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. İstek, öneri ve şikayetleriniz için dilerseniz online iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz.


Nescafe Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için 6 yorum

  1. şimdi ben çekilişe katılıyorum.3u 1 arada cekilisine.şifreleri gönderdikten sonra kahve çöpünü atıyorum.gerek varmı kahve poşetine

  2. Üç getir bir bedava kampanyasında hile var bunların üstünde 3 getir bir götür yazıyor 3 alana 1 bedava aldığımız markete sorduğumuzda bilmiyoruz haberimiz yok diyorlar soralım diyor sorduktan sonra da götürüyoruz zamanı geçmiş diyorlar reklamlarda ise hala kampanya devam ediyor ama vermek istemiyorlar bayiler bu bayi de Esenyurt Pınar Mahallesi Sivas Kongre Caddesi başlangıcında Ahmet Arif ve Sivas Kongre Caddesi kavşağında Ekomini Market bunlardan şikayetçiyim yanıt verirseniz sevinirim

  3. Nescafe paketinin içinden plastik bir şey çıktı hemen aradım çağrı merkezini bi koli nescafe gönderdiler 🙂

  4. BENDE IKI NUMARA VAR IKISIN GÖNDERDIM ONDAN SONRA YAZIYORUM DIYOR BAŞKA BİR NUMARA GÖNDER NAPACAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir