Mustafa Karataş Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Dini programlar sunan Prof. Dr. Mustafa Karataş, 2004 yılından beri Kanal D ekranlarında Zahide Yetiş ile birlikte program sunmaktadır. Ramazan aylarında da Kanal D ekranlarında ramazan boyunca her gün 12:45’te ve sahur öncesinde 02:00’da program yapmaktadır.

İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Karataş önemli dini bilgileri, duaları ve tavsiyeleri ile müslümanları bilgilendirmektedir. Stüdyoda yer alan konukların ve telefon üzerinden kendisine ulaşan seyircilerin sorularını da yanıtlayan Prof. Dr. Mustafa Karataş’a 0212 702 87 87 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden Prof. Dr. Mustafa Karataş’a ulaşmak istiyorsanız 0530 050 04 14 numarasını kullanabilirsiniz.

Soru, istek, görüş ve önerilerinizi belirtebileceğiniz bu numaralar günün her anında ulaşabileceğiniz Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın resmi iletişim numaralarıdır.


Mustafa Karataş Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası” için bir yorum

  1. Merhaba hocam benim bi sorum olucakti hocam ben bı yıllık evliyim hamile kalamyodum surekli doktara gidyodum en son namaz kılarken allahs yalvardim ağlayarak bana bi evlat ver ölsemde olur yeterki eşim baba olsun ve şimidi hamileyim iki aylık hocam surekli ölurmüyum oyle soydegim için felan aklmdan çkmyor günaha girmişmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir