1960’lı yılların sonlarına doğru Uşak ilinde kurulan Muratbey Gıda, sektörün öncü markaları arasında yer almaktadır. Üst düzey müşteri memnuniyeti odaklı davranan Muratbey Gıda, sektör içerisinde elde ettiği tecrübesi, bilgisi, uygun fiyat politikası ve hijyenikliği ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda dünyanın pek çok farklı noktasına ürünlerini satan Muratbey Gıda, sofraların vazgeçilmez ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Muratbey Gıda tarafından üretilen ve satışa sunulan ürünler arasında Burgu Peynir, Topi Peynir, Sürmeli Peynir, Üçgen, Krem, Dilimli, Taze Kaşar, Dilimli Taze Kaşar, Anadolu Lezzetleri, Antep Peyniri, Çerkez Peyniri, Dil Peyniri, Dilimli Hellim Peyniri, Dilimli Hellim Peyniri, Hellim Peyniri, Kaşkaval Peyniri, Lor Peyniri, Örgü Peyniri, Tel Peyniri, Van Otlu Peyniri, Krem Peynir, Light Taze Kaşar ve Tereyağı yer almaktadır.

Muratbey Gıda aynı zamanda çağrı merkezine de sahiptir. Muratbey Gıda’nın çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0800 219 20 30 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmeler tamamen ücretsizdir. Çağrı merkezini arayarak ürünler hakkında bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de Muratbey Gıda yetkililerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!