30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

MÜGE ANLI İLETİŞİM

Türkiye genelinde sabah programları arasında en çok izleyiciye ulaşan program şüphesiz Müge Anlı’nın sunuculuğunu yaptığı Tatlı Sert programı. Anlı, bugüne kadar yüzlerce kez kaybolmuş insanı bulmayı başardı. Programı izlediğiniz sırada kayıp olduğu bildirilen kişi hakkında bir bilginiz varsa ve paylaşmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Her ne kadar pandemi döneminde, doktorlar hakkında söylediği cümlelerle sağlık camiasını karşısına almış olsa da, Müge Anlı kendisine ulaşan sevenlerine yardım etmeye devam etmekte.

Müge Anlı iletişim numarasını arayarak, Müge Anlı Tatlı Sert programına katılma talebinizi iletebilirsiniz örneğin bir yakınınız kayboldu ve bulamıyorsunuz, yardıma ihtiyacınız var ve onun bulunmasını istiyorsunuz. Müge Anlı Tatlı Sert Programına bağlanabilmek için programın ihbar numaralarını kullanabilirsiniz. Yayınlandığı ilk günden beri birbirinden ilginç anlara şahit olduğumuz program, kayıpları bulmaya devam ediyor. Eğer elinizde olaylara destek sağlayabilecek bir resim veya video yer alıyorsa Whatsapp hattını kullanmanız gerektiğini unutmayın. Bunun için ise Müge Anlı whatsapp ihbar hattına ulaşmanız gerekmekte. Aşağıdaki linke tıklayarak Müge Anlı Whatsapp numarasına ulaşabilirsiniz.

Müge Anlıya Nasıl Ulaşırım

Müge anlı telefon numarasını arayarak, kayıp yakınlarınız hakkında programa katılma talebinizi iletebilirsiniz. Bunun için aşağıda belirtilen Atv Müge Anlı iletişim numaralarını veya Canlı yayın numarasını arayabilirsiniz.

Müge Anlı Telefon İhbar Hattı ve Programa Katılma Başvuru Hattı Direk Bağlanmak İçin;

0212 354 44 25
0212 354 44 26

Müge Anlı Canlı Yayın Hattı Direk Bağlanma;

0212 639 42 63
0212 639 50 17

Müge Anlı, Whatsapp İhbar Hattına Direk Bağlanma;

0535 365 52 52

Çağrı merkezini puanlayın!