7 Haziran 2020 tarihinde güncellendi.

Türk asıllı bir marka olan Mudo, 1964 yılında İstanbul’da ufak bir pasajda açtığı dükkan ile sektöre adım atmıştır. İsmi sahiplerinin soy isimlerinin ilk iki harfinin birleşimi olan Mudo, 1968 yılında Paris’e giden ortaklardan bir tanesinin döndüğünde Mudo Store’u açması ile başarılarını yükseltmeye başlamıştır.

1987 yılında çalışan kadınlar ve erkekler üzerine hazır giyime başlayan Mudo Collection markası da yaratılmıştır. Mudo günümüzde ev tekstil dekorasyon ve hazır giyim üzerine başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye ve Dubai’de 100’den fazla mağazası bulunan Mudo’nun kendine özel bir tarzı vardır.

Hem giyim hem de ev tekstil ve dekorasyon ürünleri tasarlayan Mudo, şıklığın tarz ile birleştiği ve farklı olmayı sevenlerin tercih ettiği bir markadır. Müşteri odaklı çalışmalarıyla hedef kitlesine en kaliteli hizmeti sunan Mudo, müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendirmektedir.

Mudo çağrı merkezi hizmeti de sunan markalar arasındadır. Mudo çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 68 36 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!