2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Morhipo Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 0850 222 30 90

2011 yılında yayına giren e-ticaret mağazalardan biri olan Morhipo, Boyner Holding bünyesinde kurulmuştur. Boyner grubunun sunduğu neredeyse tüm ürünleri sunan Morhipo ile e-ticaret tarafında tüm giyim ve mağaza kıyafetlerine ulaşabilirsiniz. Giyim ürünlerinin yanı sıra, hem ev eşyası hem de kozmetik alanında da birçok alışveriş yapabilme imkanını müşterilerine sunuyor.

İnternet ile alışverişin yaygınlaştığı bu dönemde, Morhipo ile beraber internetten alışverişi güvenli ve rahat şekilde yapabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olarak kendini tanıtan Morhipo’nun son yıllarda birçok reklamı sayesinde de çeşitli mecralar aracılığıyla tanınmayı başarmış en büyük e-ticaret sitelerinden biridir.

Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Haftanın her günü ulaşabileceğiniz Morhipo çağrı merkezi telefon numarası ile birlikte tüm talepleriniz için görüşme yapabilirsiniz. İnternetten alışveriş ile alakalı karşılaşacağınız birbirinden farklı problemler olabilir. Bu konuda tüm kargo süreçleri, kargo işlemleri, ürün değiştirme, şikayet ya da öneri gibi konuların tamamında ulaşılabilir bir çağrı merkezi bulunuyor. Çağrı merkezine direkt bağlanmak için, aradıktan sonra menüleri dinleyip, gerekli tuşlamayı yaparak görüşme yapabiliyorsunuz.

Telefon ile görüşmelerin tamamında, Morhipo çağrı merkezi destek saatleri 08:00-22:00 arasında bulunmaktadır. Bu saatler aralığında arayarak, telefon ile destek alabilir ve problemlerinize çözüm odaklı yaklaşacak personellerle görüşmeler yapabilirsiniz.

Morhipo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Satın almış olduğunuz ürünler hakkında satın alma süreçleriniz, iptal süreçleriniz ya da benzer konuların tamamında iletişim kanallarını en iyi şekilde kullanarak destek almanız kolaylaşıyor. Morhipo, internetten alışveriş sağlayan bir kanal olması nedeniyle hem telefon hem de e-posta yoluyla direkt bağlanma seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Doğrudan müşteri temsilcileriyle telefon ile ya da e-posta yoluyla görüşebilir, haftanın her günü geniş mesai saatleri çerçevesinde görüşmeler yaparak, destek alabilirsiniz. Taleplerinizin tamamını telefon üzerinden bildirerek, iletişim kurmak ve talepte bulunmak mümkün olacaktır.

Morhipo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Morhipo müşterilerinin ulaşabileceği bir yazışma adresi olarak internet sitelerinde yeni soru soracağınız, problemlerinizi belirteceğiniz, canlı destek alacağınız bir iletişim kanalı da bulunuyor. Buradan dilediğiniz her zaman günün her saatinde iletişim kuracağınız bağlantı adresi mevcuttur. Aşağıda bulunan bu adres ile birlikte, iletişim kurabilir ve formu doldurarak online görüşme sağlayacağınız yetkili birim ile görüşme sağlayabilmek mümkündür.

Eposta yoluyla ulaşmak istediğinizde ya da talep açmak istediğinizde, Morhipo e-posta adresi iletişim bilgisi olarak aşağıdaki bağlantıyı sizlere vermektedir. Bu bağlantı ile görüşmeyi dilediğiniz her zaman yapabilir, mesai saatleri içerisinde geri dönüş epostası bekleyebilirsiniz.

Morhipo İletişim Formu

Email Adresi: magazacilik@hs03.kep.tr

MORHİPO İnstagram

MORHİPO Twitter

Çağrı merkezini puanlayın!