Migros Money Kart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 10 44

Migros, Türkiye’nin en büyük mağazacılığı konusunda hizmet veren kurumlardan birdir. 1954 yıllarından bu yana birçok kez el değiştirse de birçok alanda hizmet veren markalardan biri olarak her zaman başı çekmiş, market zincirleri konusunda ilk akla gelen isimlerden biri olmuştur. 2000 yıllarında başlayan sanal alışveriş imkanı ile Türkiye’de online alışveriş fırsatını yaratan marka olmuştur.

Türkiye geneline hizmet veren marka, müşteri memnuniyeti konusunda ise doğrudan odak noktası olan müşterilerine hem çağrı merkezi üzerinde hem de e-posta yoluyla aldığı tüm istek, şikayet ya da önerilerin tamamını yöneten güçlü bir ekibiyle destek veriyor.

Migros WhatsApp İletişim Hattı: 0530 300 1 300

Migros Genel Müdürlük Numarası: 0 216 579 30 00

Migros Faks Numarası: 0 216 579 35 00

Direkt bağlantı kurmak için Migros Money müşteri hizmetlerini aradığınızda, telesekreter üzerinden 3’ü tuşlayarak doğrudan müşteri temsilcileriyle görüşme yapabiliyorsunuz. Müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerde herhangi bir mağazada yaşanan kaybolan eşyalarınızdan tutun da herhangi bir tarihi geçmiş bir ürün hakkında sorunu, Money kartınızla ilgili tüm öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bu süreçte sizlere yardımcı olacak olan Migros müşteri temsilcileriyle beraber birçok konuda destek ve bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda verilen telefon numaralarında ayrıca, Migros Sanal Market müşteri hizmetlerine de bağlanabilir, Sanal Market işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Kaybolan eşyalar hakkında bilgi ve yardım görüşmesi
  • Tarihi geçmiş ürünler hakkında bilgi
  • Migros Money kartı başvurusu, başvuru süreci hakkınsa her şey
  • Migros Money kampanyaları hakkında her şeye dair görüşmeleri müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayarak yapabilirsiniz.

Migros Müşteri Hizmetleri İle Migros Kartı Başvurusu

İsterseniz kart talepleriniz ve başvurularınız için 444 1 044 nolu telefon numarasını arayarak, müşteri hizmetleriyle görüşebilir ve Migros Money kart başvurularınızı yaparak aktif Migros kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Özel indirim olanaklarını yakalamak ve sürpriz kampanyalardan faydalanmak için tasarruflu alışveriş imkanı sunan Migros ile beraber özel kampanyalardan hemen faydalanabilirsiniz.

Migros Money Müşteri İletişim Formu

Migros’a isterseniz online ulaşabilir ve iletişim formu ile birlikte tüm istek, şikayet, öneri ve benzer dileklerinizi yazarak iletebilirsiniz. Telefon görüşmesi yerine online iletişim kanallarından biri olarak internet sitelerinde bulunan iletişim formunu doldurarak, kişisel bilgilerinizi paylaştıktan sonra Migros’un size ulaşmasını isteyebilirsiniz.

Migros İstek, Şikayet ve Öneri Bildirim Formu: https://migroskurumsal.com/Dilek-Sikayet-Oneri-Bildirimi.aspx?IcerikID=65

Migros Money E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Migros money müşteri hizmetleriyle ilgili telefon görüşmesi yerine doğrudan email yoluyla iletişime geçmek istediğinizde, tüm süreçlerinizi yazılı olarak resmileştirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki e-mail adresini kullanarak; şikayet ve taleplerinizi iletebilir, bireysel ya da kurumsal olarak başvuracağınız tüm süreçlerinizin resmiyete dökülmesini de sağlamış olabilirsiniz.

Migros Eposta Adresi: iletisim@migros.com.tr

Migros FACEBOOK

Migros TWITTER

Migros INSTAGRAM

Çağrı merkezini puanlayın!