1993 yılından beri mobilya sektöründe yer alan Mondi, üst düzey hizmet sunan markalar arasında yer almaktadır. Elde ettiği tecrübesiyle sektörde önemli bir yere sahip olan ünlü marka son yıllarda büyük ve istikrarlı bir büyüme kaydetmektedir. Oturma grupları, yemek odaları, yatak bazaları ve ev tekstil ürünleri üzerine hizmet sunan Mondi, bebek odası ve halı gibi evlerin mobilya ihtiyaçlarına uluslararası kalite standartlarında çözüm üretebilmektedir.

Üretimini üstlendiği ürünleri 300’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşturan Mondi, en fazla tercih edilen ve sevilen mobilya markaları arasında bulunmaktadır. “Evini Mondile, hayatı yenile” sloganıyla hizmet sunan Mondi, ev dekorasyonu için kaliteli trendlere hakim, yenilikçi, şık ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Mondi, aynı zamanda müşterilerinden gelen geri dönüşlere hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayabilen markalar arasında da bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Mondi, yeni nesil teknolojilerden yararlanarak hizmet sunmaktadır. Mondi bu bağlamda müşteri hizmetleri numarasıyla da hizmet vermektedir.

Mondi çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 33 11 veya 0850 222 33 11 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkezi üzerinden istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!