1996 yılında faaliyetlerine başlayan ve Alim Tekstil tarafından kurulan Modaselvim, hazır giyim sektöründe hizmet sunmaktadır. Sektöründe kısa süre içerisinde öncü olmayı başaran ve dikkat çeken ünlü marka yurt dışı ve yurt içinde ürün satışı gerçekleştirmektedir. Tesettür giyimli kadınların en sık ziyaret ettiği alışveriş markaları arasında yer alan Modaselvim, online alışveriş denildiği zaman ilk akla gelen markalar arasındadır.

Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten ve kaliteli, modaya uyumlu ürünleri ile ön plana çıkan Modaselvim ürünleri arasında eşarp, şal ve abiye gibi farklı elbiseler ve aksesuarlar yer almaktadır. Bu ürünler ile birlikte pantolon ve yelek gibi farklı ürünleri de müşteri kitlesine sunan Modaselvim, çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Çağrı merkezi hizmeti ile müşteri kitlesine kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen marka, günün her anında kendi başınıza çözemediğiniz sorunlara profesyonel çözüm üretmektedir. Modaselvim markasının çağrı merkezi aracılığıyla ödemeleriniz ile ilgili bütün sorunları çözebilir, istek, öneri, şikayet ve görüşlerinizi de müşteri temsilcilerine bildirebilirsiniz.

Modaselvim çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0212 550 52 52 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi, o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde çağrılarınıza cevap verecektir.

Çağrı merkezini puanlayın!