ModaSelvim Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma

1966 yılında çalışmalarına başlamış olan Alim Tekstil tarafından kurulmuştur. ModaSelvim, hazır giyim sektöründe ön plana çıkmayı başarmış firmalardan birisidir. Hem yurt dışı hem yurtiçinde ürün satışı gerçekleştirmektedir. Tesettür giyinen bayanlar için popüler bir alışveriş ve aksesuar firmalarından birisidir. Ayrıca ModaSelvim sitesi her geçen gün daha fazla ön plana çıkarak müşterilerine ulaşmaktadır.

ModaSelvim markası altında satışı bulunan eşarp, şal, abiye gibi elbiseler yer almaktadır. Bunların yanı sıra pardösü, pantolon, yelek gibi birçok ürün de ModaSelvim markası altında satışa sunulmaktadır. ModaSelvim çağrı merkezi aracılığıyla ödemelerle ilgili tüm soru ve sorunlarınızın yanı sıra ürünleriyle ilgili bilgi ve sorularınızı da iletebilirsiniz. Güler yüzlü bir çağrı merkezi sizi karşılayacaktır.

ModaSelvim Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Direk Bağlanma:

0212 550 52 52


ModaSelvim Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. ModaSelvim çağrı merkezinden son derece memnunum. Siparişimi eski adresime gönderdiğim için ufak bir sorun yaşamıştım kendilerini arayarak adres değişikliğini dakikalar içerisinde yapabildim. Teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir