Modanisa Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

18 Şubat 2020 tarihinde güncellendi.

Modanisa, 75 ayrı ülkede hizmet veren 300’den fazla markanın bünyesinde yer aldığı ve 30.000’den fazla ürün çeşitliliği bulunan bir giyim alışveriş sitesidir. Modern gözükmek isteyen muhafazakar kadınların ilk tercih ettiği markalar arasında yer alan Modanisa, modayı takip eden kadınların da gözdesidir.

Birbirinden özgün tasarımlı ve kaliteli başörtüsü, şal, elbise, tunik, abiye, pantolon, iç giyim, tulum, etek ve mayo gibi daha pek çok farklı ürüne kendi ürün yelpazesinde yer veren Modanisa aynı zamanda aksesuar ürünlerini de sunmaktadır.

Online alışveriş yapabileceğiniz Modanisa’nın aynı zamanda İstanbul Pendik ve Ümraniye’de yer alan mağazaları da mevcuttur. Modanisa ile iletişime geçmek için 0216 474 74 99 (Ümraniye) – 0216 474 74 99 (Pendik) ve 0850 333 64 72 numaralarını kullanabilirsiniz.

Modanisa markasının online destek talep formunu doldurarak telefonunuz üzerinden yetkili kişilerin size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.


Modanisa Çağrı Merkezi Direk Bağlanma” için 2 yorum

  1. Modanisa’dan aldığım pardesüyle ilgili yaşadığım sipariş teslimatı sorunumu kısa bir süre içerisinde çözdüler. Siparişler ile ilgili sorun yaşarsanız hemen çağrı merkezini arayabilirsiniz.

  2. Larçivert dedim siyah geldi önündede hatası var siyah büyük stedim geldi ama dikiş hatası var ürünler beş para etmez paraya yazık kimseylede tavsiye etmem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir