23 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Modanisa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503336472

Her markada olduğu gibi her şeyin bir “gerçekten yapabilir miyiz?” hayaliyle başlangıcı olan, bu serüvene dahil olan markalar arasında bugün Türkiye’nin en iyi tesettür giyim tarzına uygun üretici ve satış mağazalarıyla beraber bir marka olan Modanisa, 2011 yılından bugüne 10 yılı aşkın süredir stil sahibi olmak isteyen insanların markasıdır. Genel olarak kadın giyim dünyasında, baş örtülerinden tutun tesettür giyim dünyasındaki dış giyim, büyük beden, spor, ayakkabı, çanta, aksesuar ve abiyeler gibi pek çok ürünü bulabilirsiniz.

Elbise çeşitlerinden sweatshirtlere, ev giyim, üst giyim, alt giyim, iç giyim ve hamile giyim gibi pek çok kategoride tesettür giyimle ilgili olarak Modanisa.com markasının tüm ürünlerine ulaşabilirsiniz. Modanisa müşteri hizmetleri ile dilediğiniz her zaman internet alışverişlerinizle ilgili istediğiniz konuda hem destek hem de bilgi alabilirsiniz.

140 farklı ülkeden müşterisiyle yoğun talep gören Modanisa markası Türkiye’de Türkçe dili dışında Arapça, Fransızca, Almanca, İngilizce ve Bahasa olmak üzere 6 farklı dilde de internet sitesiyle birlikte temel hedef kitlesi olan dünyanın dört bir yanında bulunan muhafazakâr giyimi benimsemiş insanlardan destek alması olacaktır.

Siz de sevdiğiniz yaşam tarzı ve benimsediğiniz dini inancınıza göre giyim tarzınıza uygun şekilde giyinme, genç giyim dünyasında talep ettiğiniz en iyi şekilde giyim tarzınızı Modanisa ile birlikte başarabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Modanisa Markası Avantajları Nelerdir?

İnternet üzerinden tüm dünyaya ulaşan marka, online alışveriş sitesi olarak bugün e-ihracat olarak en iyi marka olurken, Türkiye’de hazır giyim kategorisinde de güçlü bir marka olarak ön plandadır. Müşterilerinin sevgisini en iyi şekilde karşılayan, tesettür dünyasında pek çok giyim ve kıyafetlerinizi bulacağınız Modanisa ile birlikte her türlü ürünlerle ilgili olarak Modanisa çağrı merkezi üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Modanisa Telefon Numarası

Modanisa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503336472

Destek hattı ile birlikte sipariş öncesinde, siparişlerinizi tamamlarken ya da sipariş sonrasında tüm taleplerinizle ilgili olarak hem mail hem de telefon ile irtibata geçebiliyorsunuz. Bu konuda güçlü bir çağrı merkezi ekibi olan Modanisa markası, destek ekibiyle beraber taleplerinizde, kargo süreçlerinizde aksiliklerde ya da tedarikçi sorunlarına karşı hızlıca yardımcı olmaktadır.

Eğer Modanisa markası tedarikçisi olma gibi bir talebiniz olursa bu konuda suppliers@modanisa.com email adresinden bilgi ve destek alabilirsiniz. Ayrıca Tasarımcı olmak istiyorsanız bu konuda designerinfo@modanisa.com email adresinden destek alarak, bilgi ve detaylı iletişimde kalabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Modanisa İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

En çok kadınların ilgisini çeken hazır giyim dünyasında doğrudan tesettür giyim dünyasına özel şekilde üretim sağlayan, başörtülerinden tutun da yeni sezon, özel indirimli sezon ürünleri gibi pek çok kategorileriyle listelenen ürünlere Modanisa internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından, markanın tüm güncel indirimlerini takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda olası tüm siparişlerinizle ilgili soru ve sorunlarda, alışverişlerinizde oluşacak her türlü yardım ve destek ihtiyacında da destek e-posta adresini kullanarak bilgi paylaşımı talebinizi bildirebilirsiniz.

Modanisa E-posta Adresi: destek@modanisa.com

MODANİSA Facebook

MODANİSA Twitter

MODANİSA İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!