Tesettür giyim üzerine hizmet sunan ünlü markalar arasında yer alan Modamerve, internet üzerinden yaptığı satışları ile kadınların tesettür giyim ürünlerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmesini sağlayabilmektedir. Tesettür abiyeler, elbiseler, tunikler ve büyük beden seçenekleri ile dikkat çeken Modamerve aynı zamanda indirimli ürün seçenekleri ile de ön plana çıkmaktadır. Güvenilir bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz Modamerve, her sezon değişen ürün seçkileriyle hizmet sunmaktadır.

Tesettür giyimi benimsemiş kadınlar için kesintisiz bir hizmet sunan Modamerve, birbirinden farklı kategori seçenekleriyle hedef kitlesinin istediği tüm ürünlere ulaşabilmesini kolaylaştırmaktadır. Mevsimlere göre değişen kıyafet seçenekleriyle kadınların gündelik ve özel anlarında daha şık ve etkileyici gözükmesini sağlamaktadır.

Rahat ve kullanışlı seçenekleriyle kadınların favori adresleri arasında yer almayı başaran Modamerve, Türkiye’nin her yerine gönderim sunmaktadır. Modamerve aynı zamanda yurtdışına da ürün teslimatı gerçekleştirmektedir. İnternet üzerinden sipariş veren yurtdışındaki müşterilerine de aynı kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet sunan Modamerve, kısa süre içerisinde siparişleri teslim etmektedir.

Modamerve aynı zamanda çağrı merkezi ve e-posta adresi üzerinden de müşteri hizmetleri sunmaktadır. Modamerve’nin müşteri temsilcilerine bağlanmak isterseniz 0212 441 23 23 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!