24 Ağustos 2021 tarihinde güncellendi.

Modalife çağrı merkezi Numarası: 4446632

Modalife, oturma gruplarından yemek odalarına, genç odalardan tutun da yatak odası, çok amaçlı dolaplara kadar pek çok mobilya kategorisinde ürünleri bulabileceğiniz mağazalar zinciridir. Türkiye’de geniş bir şubeye sahip olan marka Modalife, 1990’lı yıllarda kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti ve satış deneyimini en iyi şekilde aktaran marka, son derece hassas ve en iyi şekilde iletişim becerisi ile kurumsal süreçlerde her zaman yanınızda oluyor.

Bugün 140’ın üzerinde şubesiyle, 2000’den fazla çalışanıyla beraber hassas bir süreç olan evlilik süreçlerinde, yeni ev dizme zamanlarında, düğün paketleri, salon paketleri, çeşitli oturma grupları, yatak odası takımları ve tamamlayıcı pratik mobilyalar gibi birçok ürünleri Modalife müşteri hizmetleri ile birlikte görebilirsiniz. En sevdiğiniz evinizde rahat edeceğiniz tüm mobilyalara en rahat şekilde ulaşabilir ve kendinizi rahat hissedecek şekilde, kendi zevklerinize göre en iyi mobilyaları da edinebilirsiniz.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Modalife Mobilya Markası Avantajları Nelerdir?

Saymakla bitmeyen mobilya markası avantajları arsında istikrarlı bir şekilde kalite standartlarına uygun olarak tüketici ihtiyaçlarını karşılayan, en iyi şekilde fonksiyonel mobilyalar üreten ve tabi ki belli bir standardın altına inmeden en iyi üretimi bugün Ankara’da 150 bin metrekarelik alanda 3 farklı fabrikada en iyi şekilde sağlamaktadır.

Tüketiciye karşı en iyi katkıyı verebilmek amacıyla üretiminde de kalitesinde de en üst seviyede kullanım sağlarken diğer bir yandan da en iyi olmayı başarması konusunda da tüketicilere ihtiyaçları ve beklentileri karşılaması amacıyla iletişimi kuvvetlidir. Bu aşamada da merak ettiğiniz her konuda Modalife iletişim numarası üzerinden başarılı bir marka olan mobilya sektöründeki bu markadan destek ve bilgi alabilirsiniz.

Modalife İletişim Numarası

Modalife Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

İstediğiniz her zaman soru ve sorunlarınıza karşı çözüm bulabileceğiniz, kurumsal bir marka olarak tüm Türkiye’de 140 üzerinde şubesiyle bugün 2000’den fazla çalışanı bulunan Modalife, çağrı merkezi desteğiyle birlikte aynı zamanda hem Whatsapp Sipariş hattı hem de internet sitesinde bulunan canlı destek ile tüm sorularınıza, satış öncesinde yardımcı oluyor.

Türkiye’de düğün paketi, salon paketi ya da çeşitli oturma gruplarından oluşan şekilde pek çok müşteri hizmetleri desteğiyle karşılaşacağınız Modalife markasında Modalife çağrı merkezi üzerinden istediğiniz gibi görüşebilir, bilgi alabilir ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Sertifikalı bir marka olması yanı sıra Türkiye’nin her yerine teslimat garantisiyle beraber hem ev dekorasyonunda hem de tüm ürünlerde 2 yıl garantili olması gibi avantajlarıyla beraber sizlerin yanındadır.

Alışveriş siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma
MODALİFE

Modalife İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Düğün sezonu açılmasıyla beraber araştırmalar arasında değerlendireceğiniz mobilya markası olan Modalife’ın tüm sosyal medya hesapları ve e-posta iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. İstediğiniz her zaman pratik mobilyalar, masa sandalye takımları, oturma grupları, düğün paketler ya da daha pek çok indirimli ürünlerin haberini anında alabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz pek çok konuda da bilgi edinebilir ve marka ile iletişimde olabilirsiniz.

Modalife E-posta Adresi: info@modalife.com

MODALİFE Facebook

MODALİFE Twitter

MODALİFE İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!