18 Mart 2024 tarihinde güncellendi.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 06 06 MNG kargo, günümüzde en aktif çalışan ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle dikkat çeken profesyonel bir firmadır. Birçok kargo firmasından farklı olarak, üzerine düşen sorumlulukları büyük bir özenle yerine getiren MNG kargo ile teslimat sürecini çok yakından takip eden alanında uzman personelleri sayesinde gönderim yapmak çok kolaydır. Günümüzde online alışverişin çok fazla artış göstermesi, birçok insanın ihtiyacı olan her şeyin siparişini internet üzerinden verilmesine neden olmuştur. Bu siparişlerin en güvenli şekilde müşteriye ulaşması için MNG kargo teslimat süreçlerini büyük bir titizlikle yürütür. Dolayısıyla MNG kargo müşteri memnuniyeti politikasını hayata geçirmiş olur. İnternet üzerinden satın alınan ürünlerin müşteriye ulaşması için, MNG kargo gönderi takibi adı altında verilen kod ile sipariş ve takip imkanı sunar.
Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri

MNG kargo müşteri hizmetleri ve çağrı merkezli iletişim kurmak için 0850 222 06 06 numaralı telefonu arayarak firmamızın çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz.

MNG Kargo Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

MNG kargo çağrı merkezi çalışma saatleri,  08:00- 17:00 arasıdır. Bu saatler arasında her türlü sorununuza çözüm aramak için çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz.

MNG Kargo ile İletişime Geçmenin Alternatif Yolları

MNG kargo ile iletişim kurmanın en kolay yolu MNG kargo müşteri destek hattını aramaktır. Bu hattı arayarak; kargonuz hakkında her konuda bilgi alabilir ve istek ve taleplerinizi yetkili çalışanlara iletebilirsiniz.

MNG Kargo Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

Kargo şirketleri arasında, işini büyük bir titizlikle yürüten kurumlardan biri olan MNG kargo olarak dikkat çeker. Buna rağmen uzun süredir kargo şirketlerinin siparişleri, müşterilere ulaştırma aşamasından bazı aksaklıklardan dolayı gecikebilir. İnternet üzerinden alışverişin artması, bu konuda talep arttıkça kargo şirketlerinin yükünün artmasına neden olmuştur. Kalite farkıyla ön plana çıkan MNG kargo, en geç 3 gün içerisinde kargonuzu tarafınıza ulaştırır. Ancak trafik yoğunluğu, kargo dağıtım süreci ya da bir takım farklı nedenlerden kaynaklı bu gün sayısı uzayabilir. MNG kargo sorgulama için sipariş takip numarası ile kargoyu her an takip edebilir ve ürününüz hakkında verilen bilgiler sabit kaldığında, ürünün nerede olduğunu göremiyorsanız ve ürün 3 gün gecikmesine rağmen hale elinize ulaşmadıysa MNG kargo iletişim numarasını kullanarak hemen firmamızla irtibat kurabilirsiniz

MNG Kargo İade ve Değişim

İnternet üzerinden alınan bir ürünün eksik, hasarlı gelmesi ya da beğenmeme gibi durumlarda iade edilmesi gerekir. İade ve değişim için MNG kargo iade işlemleri kapsamında çağrı merkezini arayarak kuryenin adresinize gelmesini talep edebilirsiniz. MNG kargo servis noktalarından gelen kürse, iade ve değişim talepli gönderilerinizi adrese gönderir. Bu sayede olası bir zaman kaybı yaşanmadan sorun çözülmüş olacaktır.

MNG Kargo Şikâyet ve Geri Bildirim

MNG kargo hızlı erişim imkânı ile olumsuz deneyimleri MNG kargo geri bildirim imkânı sayesinde şikâyet edebilme hakkınız vardır. Online olarak sipariş verilen ürünlerin elinize çok geç ulaşması, hasar görerek ulaşması ya da hiç ulaşmaması gibi durumlar olabilir. Gecikme durumları, günümüzde çok fazla online sipariş verilmesinden kaynaklı olabildiği gibi, kasti olarak geciken ürünler söz konusu olduğunda kargo firmasını şikayet etme hakkı vardır. MNG kargo şikâyet ve geri bildirim ile yaşadığınız olumsuz durumda firmamızla iletişime geçebilir ve sorunun kaynağını öğrenebilirsiniz. Eğer firma sorununuzla ilgilenmez ve çözüm odaklı önerilerde bulunmazsa, ‘’ Tüketici Hakem Heyetine’’ şikâyet etmek için müracaat etme hakkınız vardır. Ayrıca kargo şirketinin bağlı olduğu ilgili yerlere şikâyetinizi ileterek mağduriyetinizi dile getirebilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Memnuniyeti

MNG kargo, müşteri odaklı çalışmaları sürdürerek her geçen gün çalışmaya ve büyümeye devam eden bir firmadır. Uzun yıllardır sektörde verdiği hizmetle farkını ortaya koyan firmamız, gönderilerinizi en kısa sürede tarafınıza ulaştırır. Bu sayede internet üzerinden ayrıcalıklı şekilde alışveriş yapıp MNG kargo farkıyla tarafınıza ulaştırılmasını sağlayarak hem zamandan, hem de nakitten tasarruf etme imkânı yakalayabilirsiniz.

MNG Kargo Hizmetleri ve Çözümleri

MNG kargo hizmetleri ve çözümleri, gönderileri zamanında ve sorunsuz adrese ulaştırma üzerine kuruludur. Gün içi kargo teslimat hizmetiyle, gönderileriniz aynı gün alıcısına teslim edilir. Özellikle zaman hassasiyetli gönderileriniz için en ideal çözüm olan ‘’Gün İçi Kargo’’ imkânı oldukça idealdir. Bu özel hizmet sayesinde, en hızlı ve en etkin dağıtım ağını sizler için sunar. Gün içi kargo teslimat hizmetinden faydalanmak için, MNG kargo şubelerini ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Öncelikli teslimat hizmeti sunan MNG kargo ile Türkiye’nin her yerinden yapılan gönderiler, öncelikli olarak alıcısına ulaştırılır. Öncelikli teslimat hizmetinden yararlanmak için, MNG kargo şubesini ziyaret etmek ya da şubelerimizden birine gelmeniz yeterlidir.

MNG Kargo Online Hizmetler ve Uygulamaları

MNG kargo online şubeye giriş yaparak, largo ve gönderilerinizi takip numaraları ile dilediğiniz her an takip edebilirsiniz. Bu sayede tüm kargo işlemlerini tek bir platform üzerinde çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

MNG Kargo Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

MNG kargo ile alakalı sıklıkla sorulan sorular şu şekilde sıralanabilir:

Gönderiyi teslim alırken hangi bilgileri vermem gerekli?

Kısa mesaj ile cep telefonunuza gelen kodu paylaşarak, gönderinizi teslim alabilirsiniz. Söz konusu kodu bulamıyor ya da hatırlamıyorsanız, Kimlik Belgesi ya da Pasaport numarasını paylaşarak gönderiyi teslim alabilirsiniz.

Desi nasıl hesaplanır?

Yurtiçi gönderiler için paketlerin boy, en, yükseklik ölçülerinin çarpımının 3000’e bölünmesi sonucunda çıkan değer, desi olarak kabul edilir. Yurtdışı gönderilerinde ise boy, en ve yükseklik ölçülerinin çarpılarak çıkan sonucun 5000’e bölünmesi gerekir.

Adresten alım talebim ne zaman gerçekleşir?

Alım talepleri hafta içi saat 09:00- 15:00, cumartesi günlerinde ise 09:00- 12:00 arasında iletmeniz halinde, aynı gün mesai saatleri içerisinde alım planına dâhil edilir.

Nasıl ve ne şekilde gönderi yapabilirim?

MNG kargo web sitesinde yer alan Kurye Çağır alanında bulunan formu doldurarak, gönderinizi birimimize getirerek ya da Çağrı Merkezimize birimleriniz ile iletişim kurarak talebinizi iletebilirsiniz.

MNG Kargo ile Gönderim Yaparken Nelere Dikkat etmeliyim?

MNG kargo ile gönderim yaparken sisteme girilmesi gereken bazı bilgiler vardır. Bu bilgileri eksiksiz şekilde belirtmek çok önemlidir. Alıcının adı, soyadı, adresi ve telefon numarası gibi bilgilerdir.  Bunun yanı sıra gönderim yapacak kişinin isim, soy isim, adres ve telefon numarasının da dâhil edilmesi gerekir. Göndericinin ve alıcının telefon bilgileri gibi iletişim bilgileri, kargo gönderimi gerçekleştikten sonra yaşanabilecek olası sorunları karşı tarafa iletmek, alıcı eğer adreste değilse telefonla arayarak kargonun geldiğini ve hangi şubede olduğunu bildirmek ya da kargo alınmasıyla gönderici tarafa konu hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla gereklidir. Bu noktalara dikkat etmek, başarılı bir kargo gönderim deneyimi yaşamanızı sağlar.

Gönderim Takibi İçin MNG Kargo Takip Numaramı Nereden Alabilirim?

Gönderi takibi için MNG kargo takip numarası, kargoyu gönderen şubeye teslim edildiğinde size verilen etiket üzerinde yer alır. Eğer bu etiketi bulamıyorsanız, MNG kargo şubesini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo ile Gönderdiğim Paketin Teslimat Süresi Ne Kadar?

MNG kargo ile gönderilen kargolar, normal şartlarda (olağanüstü durumlar, olumsuz ulaşım ve hava şartları, mecbur sebepler vs. haricinde) 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 iş günü; 600 -1000 km’den fazla mesafede olan gönderilen 2 iş günü; 1000 km’den fazla mesafesi olan gönderilen 3 iş günü içerisinde teslim edilebilir.

MNG Kargo’da Hasarlı veya Kayıp Paket Durumunda Ne Yapmalıyım?

MNG kargo ile hasarlı ya da kayıp paket durumu yalandığında, taşıma sırasında hasara uğrayan ya da kaybolan kargolarla alakalı şirketimiz tarafından tazmin işlemi yapılır. Tazmin talep formunu doldurarak, gerekli olan tüm evrakları ekledikten sonra talepte bulunabilirsiniz. Form ve evraklar, tarafımıza ulaştığı an itibariyle incelemeler başlatılır.

MNG Kargo Şubelerinin Çalışma Saatleri Nelerdir?

MNG kargo, hafta içi 08:30 ile 18:30 saatleri arasında hizmet verir. Cumartesi günleri ise 08:30 ile 14:00 arasında hizmet veren firmamız, Pazar günleri dağıtım yapmamaktadır. MNG kargo müşteri hizmetleri ile iletişim kurarken zaman kaybetmemek için, işlevsel hizmetler sunan Direk Bağlanma firması karşınıza çıkar. Çok uzun süredir bu konuda nitelikli hizmet veren firmamız için öncelikli olan istek ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermektir. Bu yüzden MNG kargo başta olmak üzere, birçok firmanın müşteri hizmetlerine en kısa süre içerisinde bağlanarak, zaman kaybı yaşamadan sorunlarınıza akılcı çözümler arayabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

MNG Kargo Sosyal Medya Adresleri

MNG Kargo Facebook

MNG Kargo Instagram

MNG Kargo Youtube

Çağrı merkezini puanlayın!