30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

MNG Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişmesinde de büyük bir rol oynayan MNG Kargo’ya ulaşmak için 0850 222 06 06 numarayı arayabilirsiniz. MNG Kargo dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Ülkemizin taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler katan MNG Kargo, güçlenen sermaye yapısıyla teknolojik yatırımlarına da devam etmektedir.

MNG Kargo iletişim ve çağrı merkezi: 0850 222 06 06

MNG Kargo, MNG Holding tarafından 2003 yılında kurulmuş köklü ve güvenilir bir kargo şirketidir. Özel filosunda kendi bünyesine ait olan kargo uçakları da vardır. Günümüzde 800’den fazla şube, 26 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü ve 8000’i aşkın çalışanıyla hizmet vermektedir. 2200’ü aşkın kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet veren MNG Kargo, dünya çapında 220 ayrı ülkeye taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

MNG Kargo’nun günde ortalama olarak 700 bin adrese hizmet verdiği bilinmektedir. 2000 yılından beri Türkiye’ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getiren firmalar arasındaki MNG Kargo her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ile birlikte Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo’yu satın alarak firmanın gelişmesine de katkı sağlamıştır.

En hızlı büyüyen özel şirketler arasındaki MNG Kargo’nun 5 milyar dolardan fazla yatırım getiren bir firma olduğu bilinmektedir. Türkiye’nin tüm noktalarına ulaşmayı başaran MNG Kargo, aynı zamanda en iyi hizmeti kısa sürede sağlama hedefiyle çıktığı bu yolda kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

Karayolu ulaşımı yoluyla 48 saatte teslim edilebilecek olan kargolara özellik olarak kısa sürede gönderim yapma imkanı da sunmaktadır. Bu sebeple, müşteri talepleri üzerine havayolu ile 24 saat içerisinde de teslimat gerçekleştirebilmektedir. Bunun için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Ancak firmanın fiyat seçenekleri arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek seçenekler de bulunmaktadır.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim

MNG Kargo müşteri hizmetleri iletişim numarasıyla müşterilerine destek vermektedir. MNG Kargonun’ 444’lü ve aynı zamanda 0850’li iletişim hattı vardır. Bu numaralar üzerinden çağrı merkezini arayarak kargonuzun son durumu hakkında detaylı bilgi alabilir ve size en yakın olan MNG Kargo şubesiyle ilgili de destek alabilirsiniz.

MNG Kargo çağrı merkezi üzerinden aynı zamanda istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de çağrı müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Kargo hizmeti olarak hem yurt içi hem de yurt dışı hizmet veren firma her kesimden kişi tarafından tercih edilmektedir. MNG Kargo müşteri hizmetleri numarası üzerinden sizler de firma ile iletişime geçerek hizmet seçenekleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

MNG Kargo sosyal medya kanallarıyla da dikkat çekmektedir. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanan MNG Kargo’ya istediğiniz farklı iletişim kanalları üzerinden de erişebilirsiniz.

MNG Kargo çağrı merkezi numarası 0850 222 06 06 ve 444 06 06 numaralarıdır. Bu numaralara günün her anında istediğiniz şekilde erişebilirsiniz. Kargo takibi yapabileceğiniz çağrı merkezi üzerinden aynı zamanda marka ile ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili de destek alabilirsiniz. Direk bağlanma için 444 06 06 – 1 numarasını da tuşlayabilirsiniz.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri detaylı bir şekilde inceleme altına alan ve bu geri dönüşler sayesinde hizmet kalitesini her geçen gün bir üst noktaya taşımayı başaran MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma sayesinde çağrı merkezi ve sosyal medya adresleri üzerinden müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Sizler de marka ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda çağrı merkezini arayabilir veya sosyal medya kanallarını kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en fazla ilgi gören kargo şirketleri arasındaki MNG Kargo ile sorunsuz bir şekilde kargo ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

MNG Kargo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

MNG Kargo Facebook

MNG Kargo Twitter

MNG Kargo Instagram

MNG Kargo e-mail adresi: [email protected]

Bilgi servisleri

Ürünlerini kargoya veren müşteriler teslimden itibaren sms olarak bilgilendirilir. Kargo teslim edildikten sonra da göndericinin talep etmesi takdir de kısa mesaj şeklinde bilgilendirme olur. 

Mng kargo‘ya direk bağlanmak için 444 0 606 ‘yı çevirdikten sonra sırası ile 1  ve 5 e basmanız yeterli olacaktır.

Çağrı merkezini puanlayın!