31 Ekim 2021 tarihinde güncellendi.

Mng Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4440606

Kargo sektörünün öncülerinden biri de MNG Kargo’dur. 2003 yılında MNG Holding alt şirketlerinden biri olarak kurularak bugün 870’i aşkın şubesiyle beraber 7 farklı teknolojik aktarma merkezi olmakla birlikte toplamda 25’in üzerinde aktarma merkezi, 15’e yakın bölge müdürlükleriyle büyük bir kargo operasyonunu sürdüren markalardan biridir. Mng Kargo, bugün 8000’den fazla çalışanıyla beraber Türkiye’nin dört bir yanında en iyi şekilde kargo sektöründe hizmet vermektedir.

Hatta hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımacılık anlamında genel olarak sektöre yön vererek en iyi şekilde de aktarma merkezleri anlamında da teknolojiyi yakından kullanarak pratik bir lojistik hizmetini verebilecek kapasitede hizmetlerine devam etmektedir.

Yurtiçi hizmetler dışında yurtdışına kargo gönderebilir, sigortalı kargo gönderebilir, çeşitli paketleme hizmetlerinden faydalanabilir ya da kurumsal ve e-ticaret dünyasında hem entegrasyonlu çalışacak şekilde hem de sistematik bir biçimde e-ticaret alanında hizmet veren pek çok firmanın da tercih edeceği çözümlerle birlikte hizmetler sağlamaktadır.

Olası yaşanabilecek problemlerin tamamında istek, talep veya şikayetlerle ilgilenen 444’lü Mng Kargo müşteri hizmetleri ile telefonda her zaman görüşebilir, çağrı merkezi ile istediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Mng Kargo Kargom Nerede? – Gönderim Nerede Sorgulama

Mng Kargo ile birlikte gelecek olan bir kargonuz varsa, kargonuzun ne zaman ulaşacağına dair bilgi almak ya da şu anda tam olarak nerede olduğuna dair bilgi almak istiyorsanız en iyi bilgiyi MNG Kargo’nun kendi internet sitesinden https://www.mngkargo.com.tr/gonderitakip buradan öğrenebilirsiniz.

600 KM’ye kadar ki mesafelerde 24 saat içerisinde, 1000 KM’e kadar ki sınırlamada 2 günde, 1000’in üzerindeki KM’lerde ise 3 iş günü içinde kargonuzun size ulaştırılması sağlanmaktadır.

Yukarıdaki gönderi takip alanında ise gönderi numarasını öğrenmek için kargo gönderici ya da alıcı bilgilerini belirterek 0850 222 06 06 telefon numarasından Mng Kargo çağrı merkezi tel no ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Karayolu ulaşımı yoluyla 48 saatte teslim edilebilecek olan kargolara özellik olarak kısa sürede gönderim yapma imkanı da sunmaktadır. Bu sebeple, müşteri talepleri üzerine havayolu ile 24 saat içerisinde de teslimat gerçekleştirebilmektedir. Bunun için farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Ancak firmanın fiyat seçenekleri arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek seçenekler de bulunmaktadır.

Kargo Hasarlı Geldiğinde Ne Yapmam Gerekiyor?

Eğer kargo hasarlı geldiyse veya bu konu hakkında MNG Kargo’ya durumu bildirmek istiyorsanız, internet sitesi üzerinden hasar – kayıp sayfası ile form doldurabilirsiniz. Mng Kargo hasarlı kargo ile ilgili form doldurma aşamasında yer alan evrakları ekleyerek, kargo hasar bildiriminde bulunabilir ve kargo gönderileriyle ilgili olarak en iyi şekilde de tespit hasar tutanağı tuttuysanız eğer bunları da bildirerek işlem başlatabilir, talepte bulunabilirsiniz.

İşlem devamlılığı ve sürecin takibi için de Mng Kargo iletişim numarası üzerinden de isterseniz Mng Kargo ile görüşebilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu aşamada sizlere yardımcı olacak yetkililerle görüşerek taleplerinizin sonuçlanmasına dair iletişime geçmiş olabilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri İletişim

MNG Kargo müşteri hizmetleri iletişim numarasıyla müşterilerine destek vermektedir. MNG Kargonun’ 444’lü ve aynı zamanda 0850’li iletişim hattı vardır. Bu numaralar üzerinden çağrı merkezini arayarak kargonuzun son durumu hakkında detaylı bilgi alabilir ve size en yakın olan MNG Kargo şubesiyle ilgili de destek alabilirsiniz.

MNG Kargo çağrı merkezi üzerinden aynı zamanda istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de çağrı müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Kargo hizmeti olarak hem yurt içi hem de yurt dışı hizmet veren firma her kesimden kişi tarafından tercih edilmektedir. MNG Kargo müşteri hizmetleri numarası üzerinden sizler de firma ile iletişime geçerek hizmet seçenekleri hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

MNG Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

MNG Kargo sosyal medya kanallarıyla da dikkat çekmektedir. Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanan MNG Kargo’ya istediğiniz farklı iletişim kanalları üzerinden de erişebilirsiniz.

MNG Kargo çağrı merkezi numarası 0850 222 06 06 ve 444 06 06 numaralarıdır. Bu numaralara günün her anında istediğiniz şekilde erişebilirsiniz. Kargo takibi yapabileceğiniz çağrı merkezi üzerinden aynı zamanda marka ile ilgili yaşadığınız sorunlarla ilgili de destek alabilirsiniz. Direk bağlanma için 444 06 06 – 1 numarasını da tuşlayabilirsiniz.

Müşterilerinden gelen geri dönüşleri detaylı bir şekilde inceleme altına alan ve bu geri dönüşler sayesinde hizmet kalitesini her geçen gün bir üst noktaya taşımayı başaran MNG Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma sayesinde çağrı merkezi ve sosyal medya adresleri üzerinden müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Sizler de marka ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda çağrı merkezini arayabilir veya sosyal medya kanallarını kullanabilirsiniz. Türkiye’nin en fazla ilgi gören kargo şirketleri arasındaki MNG Kargo ile sorunsuz bir şekilde kargo ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

MNG Kargo İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

MNG Kargo Facebook

MNG Kargo Twitter

MNG Kargo Instagram

MNG Kargo e-mail adresi: info@mngkargo.com.tr

Bilgi servisleri

Ürünlerini kargoya veren müşteriler teslimden itibaren sms olarak bilgilendirilir. Kargo teslim edildikten sonra da göndericinin talep etmesi takdir de kısa mesaj şeklinde bilgilendirme olur. 

Mng kargo‘ya direk bağlanmak için 444 0 606 ‘yı çevirdikten sonra sırası ile 1  ve 5 e basmanız yeterli olacaktır.

Çağrı merkezini puanlayın!