30 Ocak 2021 tarihinde güncellendi.

Mitsubishi, 1870 yılında kurulmuş bir şirkettir. Dünyanın farklı bölgelerinde ürünlerini sunan Mitsubishi, güvenilirliği ve kaliteli hizmeti ile milyonlarca kişi tarafından sevilerek kullanılan bir marka haline gelmiştir. Türkiye pazarına 2012 yılında Mitsubishi Electric Türkiye A.Ş. ismi ile girmiştir.

Asansör ve raylı sistemler, uydu, klima ve fabrika otomasyonu gibi ürünlerin üretimi, satışı ve desteğinden sorumlu olan ünlü markanın ön plana çıktığı ürünler arasında ise klimalar yer almaktadır. Ev ve ofis kliması olarak iki ayrı kategoride ürün sunan Mitsubishi uzun ömürlü ürünleriyle de dikkat çeken bir markadır.

Mitsubishi electric çağrı merkezi telefon numarası 444 ile başlamaktadır firma uydu, asansör ve raylı sistemler, klima ve fabrika otomasyonu gibi ürünlerin üretimini, satışını ve desteğini yapmaktadır. Şuanda Mitsubishi Electric’in üretmiş olduğu ürün gruplarından en çok popüler olanı ise klima.

Ev ve ofis kliması olarak kategorilere ayrılan klimaların kullanıcısı ülkemizde bir hayli fazladır. Kalitesi, uzun ömürlülüğü ve fiyatı ile en çok tercih edilen klima markalarından birisi Mitsubishi Electric olmuştur.

  • Mitsubishi Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 444 7 500
  • Mitsubishi Electric Teknik Servis İletişim Telefon Numarası : 444 7 500
Çağrı merkezini puanlayın!