Misli.com Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen internet siteleri arasında yer almaktadır. 2009 yılında Misli Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş. öncülüğünde İstanbul’da kurulan Misli.com online şans oyunları oynayabileceğiniz bir platformdur. Tamamen yasal olan Misli.com Spor Toto ile anlaşma yapmış bir internet sitesidir.

Milli Piyango ile de anlaşma yapan Misli.com üzerinden Milli Piyango biletleri de satın alabilirsiniz. Mobil desteği, müşteri hizmetleri ve mobil uygulamaları ile de hizmet sunan Misli.com farklı şans oyunlarına kolaylıkla erişebilmenizi sağlar.

Şans oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız ve şans oyunlarını tamamen yasal olarak oynamak istiyorsanız sizler de Misli.com’u ziyaret edebilirsiniz. Misli.com ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularda günün her anında ulaşabileceğiniz çağrı merkezini de ziyaret edebilirsiniz. Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına çağrı merkezi üzerinden destek veren Misli.com’un çağrı merkezine ulaşmak isterseniz 0850 220 33 66 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Çağrı merkezine bağlanarak Misli.com ile ilgili istek, görüş, şikayet ve önerilerinizi de müşteri temsilcilerine belirtebilirsiniz. Şans oyunları oynarken yaşadığınız bütün sorunlarınızı müşteri temsilcilerine aktararak sorunlarınıza çözüm getirilmesini sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük online şans oyunları platformu olan Misli.com ile sizler de kazanmaya başlayabilirsiniz.

Çağrı merkezini puanlayın!