2 Nisan 2022 tarihinde güncellendi.

Milli Piyango Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 390 73 33

1939 yılında 3670 sayılı kanun ile kurulan bir kamu kurumu olan Millî Piyango İdaresi, 2020 yılında şans oyunlarının Sisal Şans’a yetki verilmesiyle beraber yürütülmesi gerçekleştirilmiştir. Sisal Şans tarafından yetkiler dahilinde doğrudan oyunların oynatılması, düzenlenmesi sağlanırken Milli Piyango İdaresi tarafından ise sadece oyunlara karşılık izleme ve denetleme yetkisi kullanılır.

Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları olarak Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından 10 yıl boyunca Milli Piyango’ya ait oyunların oynatılması izni alınmıştır. Bu doğrultuda da Milli Piyango, Sayısal Loto, Süper Loto, On Numara, Şans Topu ve Kazı Kazan oyunları doğrudan oynanabilmektedir. Olası sorularınızda, talepleriniz ya da çeşitli önerilerimizde de Milli Piyango iletişim numarası üzerinden görüşerek destek alabilirsiniz.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Milli Piyango Oyunlarını Online Oynayın

Artık internet üzerinden de Milli Piyango’ya ait tüm oyunları oynayabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman millipiyangoonline.com üzerinden hesap oluşturabilir, para yükleme işlemleriyle beraber dilediğiniz şekilde oyunlar oynayabilirsiniz.

Sayısal Loto veya Süper Loto oyunlarıyla beraber siz de katılımcı olup, belirlenen sayı kümesinde içeren çekilişlere bağlı şekilde belirlenen sayıları doğru bilmeyi başararak şans oyunu dahilinde para ödülü kazanmaya hak kazanabilirsiniz.

Milli Piyango Online sitesine ait şekilde istediğiniz her zaman kazı kazan oyunları da oynayabilir, çevrimiçi şekilde de oyunlarınızı oynayıp Kazı Kazan menüsü üzerinden tüm adımları görüntüleyebilirsiniz. Buna bağlı hangi tip kazı kazan olduğunu da görerek oynamak da mümkündür.

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Öğrenme

Milli Piyango’ya ait olan tüm oyunlarla ilgili sonuçları öğrenmek için çekiliş yapıldığı gün canlı izleyebilir ya da çekiliş saati sonrasında da internet sitesinde sonuçları görebilirsiniz. Milli Piyango sonuçları, sayısal loto, süper loto, on numara ya da şans topu sonuçları gibi pek çok oyunlara ait çekiliş sonuçlarını resmi internet sitesinin en alt kısmında görüntüleyebilirsiniz.

Milli Piyango Uygulamaları Nerededir?

Hem Android için Google Play hem de iOS için App Store üzerinden hazırlanan Milli Piyango uygulamalarını internet üzerinden indirerek kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki bağlantıları kullanmak yeterli olacaktır:

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Android: https://www.millipiyangoonline.com/content/dam/sisalsans/app-build/millipiyango.apk

Milli Piyango Sosyal Medya Hesapları Var mı?

Sosyal medya hesaplarına sahip olan Milli Piyango oyunlarıyla ilgili olarak aşağıdaki tüm sosyal mecralarda bulunan hesapları takibe alabilirsiniz. Dilediğinizi takibe alacağınız gibi merak ettiğiniz, ilgi duyduğunuz oyunlarla ilgili duyuruları da istediğiniz biçimde takip edebilirsiniz.

Eğer Milli Piyango’ya yazılı şekilde ulaşacağınız nitelikte bir iletişim kurmayı düşünüyorsanız bunun için de aşağıdaki gibi eposta adresini kullanabilir, iletişimi yazılı şekilde kurmayı istediğinz her konuda da bilgi ve destek alabilirsiniz.

Email Adresi: destek@millipiyangoonline.com

MİLLİ PİYANGO Facebook

MİLLİ PİYANGO Twitter

MİLLİ PİYANGO İnstagram

Çağrı merkezini puanlayın!