Milli Eğitim Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Direk Bağlanma siteleri müşteri hizmetlerine bağlanma

Milli Eğitim Bakanlığı gibi devlet kurumlarının çağrı merkezi numaralarına ulaşabilmek çoğu zaman zor olabiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı çağrı merkezi numaralarını tuşladığınız zaman ise o günün yoğunluğuna ve öğrenci işlerine göre bir süre hatta beklemeniz gerekebiliyor. 147 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz Milli Eğitim Bakanlığı çağrı merkezi üzerinden şikayet ve sorunlarınız ile ilgili geri dönüş alabilirsiniz.

Ayrıca bilgi almak istediğiniz konular ve öğrencilik hizmetleri ile ilgili de aynı şekilde 147 numarasını kullanabilirsiniz. Merak ettiğiniz her türlü konuda fikir alabileceğiniz Milli Eğitim Bakanlığı çağrı merkezi numarası öğrenci hizmetlerine sizi doğrudan aktarabilecek şekilde kurulmuştur. Her türlü konu hakkında bilgi alabilmek ve sorunlarınızı iletebilmek için 147 numarasını arayabilirsiniz.


Milli Eğitim Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası” için bir yorum

  1. Milli eğitim bakanlığının çağrı merkezine ulaşabilmek neden bu kadar zor? Verilen numarayı aradığınız zaman bir ton yönlendirme yapıyorlar ama sonuç yine yok. Çok uzun süre beklemek zorunda kalıyorsunuz biriyle iletişime geçebilmek için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir